Książę Harry martwi się o dzieci Williama!

W najnowszym wywiadzie wyznał coś niepokojącego!
Książę Harry martwi się o dzieci Williama!
fot. Instagram @sussexroyal
23.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Od momentu premiery dokumentu na Netflixie: Meghan i Harry, para, a szczególnie książę Sussex chętnie dzielą się szczegółami swojego życia, problemami z którymi się mierzą, a także obawami o przyszłość swoją i swoich dzieci.

Książę Harry martwi się o los dzieci Williama!

Teraz młodszy brat Williama poszedł o krok dalej i w ostatnim wywiadzie wypowiedział swoją troskę o George’a, Charlotte i Louisa – dzieci Williama i Kate. Jasno podkreślił, że drży o ich losy, bo z własnego doświadczenia wie, jak to jest dorastać „w tej rodzinie”.

„Wiem o tym doskonale, że w mojej rodzinie jest tak: jeśli nie my, to ktoś inny (…). Czuję się współodpowiedzialny za to, że z tej trójki przynajmniej jedno skończy tak jak ja, jako „to drugie”. Bardzo się o to martwię”. – stwierdził Harry.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Dodatkowo książę Sussex podkreślił, że poruszał te temat z Williamem, jednak ten nie był chętny do dyskusji i polecił mu nie wtrącać się w nie swoje sprawy: „Ja i William rozmawialiśmy o tym wiele razy i dał mi wyraźnie do zrozumienia, że on jest odpowiedzialny za własne dzieci, a nie ja”.

Trzeba przyznać, że sytuacja w rodzinie królewskiej jest dość napięta, jak swojego rodzaju telenowela, i pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać na kolejne ważne „newsy”.

 

Przeczytaj również: 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie