Największe gwiazdy polskiej sceny połączyły siły w szczytnym celu!

Ewa Kasprzyk, Maria Sadowska, Dorota Williams, Lidia Popiel, Adrianna Palka zostały ambasadorkami wyjątkowej akcji!
Największe gwiazdy polskiej sceny połączyły siły w szczytnym celu!
fot. Patrycja Woy-Wojciechowska
18.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

To kobiety inspirujące, spełnione, akceptujące siebie, których głos ma przekonać, że lubienie siebie ma moc. A selflove to najlepszy przykład pozytywnego egoizmu.

Największe gwiazdy polskiej sceny połączyły siły w szczytnym celu!

Szczególnie dziś, kiedy jest taki kult młodości, kiedy nieograniczony dostęp do aplikacji zmieniających wygląd ma negatywny wpływ na postrzeganie siebie, nic tak nie pomaga jak zrozumienie, że całe piękno jest w człowieku.

Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie może być to istotą i sensem życia.

Dlaczego to tak wyjątkowa sesja, dowiesz się z poniższego wideo:

Pomysłodawca i inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski mówi”

"Bardzo mi zależy, aby siła kobiet i ich poczucie wartości zbudowane było na solidnych fundamentach, akceptacji, miłości i spełnieniu. Kobieta, która lubi siebie jest na pewno lepszą mamą żoną partnerką przyjaciółką szefową bądź koleżanką z pracy. To jest ważne dla całego jej otoczenia i wtedy to otoczenie też staje się lepsze i oddaje jej tą dobrą energię. Od lat dbam o zdrowy i naturalny wygląd kobiet, a projekt #lubiesiebie jest kolejną cegiełką w budowaniu samoakceptacji.  Bo kobieta, która lubi siebie W pełni się akceptuje jest szczęśliwa dba o siebie i jest po prostu kobietą piękną".

Maria Sadowska, artystka i reżyserka mówi – "Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu, bo ja naprawdę lubię siebie. Lubię siebie za wiele rzeczy, ale najbardziej, za to, że jestem odważna, że potrafię zawsze wychodzić ze strefy komfortu i za to, że mam poczucie humoru".

Adrianna Palka, trenerka fitnessu przekonuje, że każdy powinien lubić swoje ciało, a przede wszystkim mieć do niego szacunek.

Ewa Kasprzyk, aktorka - "Lubię siebie, za to, że jestem prawdziwa, że jeżeli coś mnie uwiera to bardzo to sygnalizuje, lubię też siebie za to, że lubię Szakirę, a Szakira lubi mnie".

Lidia Popiel, fotografka – "Lubię siebie, bo jestem swoją własną przyjaciółką, lubię siebie, bo należę do ekosystemu ludzi, którzy lubią siebie po prostu i lubią swoje pasje".

A Dorota Williams, kostiumografka  nie tylko wewnętrznie czuje, że lubi siebie, ale też bardzo lubi samo słowo "lubię", które kojarzy jej się z czułością i dlatego do ukochanej córki mówi nie tylko, że ją kocha, ale też, że ją lubi.

Zdjęcia autorstwa Patrycji Woy-Wojciechowskiej.

Zobacz backstage z sesji zdjęciowej:

1-sza edycja projektu #lubiesiebie otwiera cykl skierowany do wszystkich kobiet. Kolejna edycja projektu, z udziałem nowych ambasadorek już w marcu.

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie