Katarzyna Skrzynecka o trudnej walce o macierzyństwo – 4 razy oczekiwałam dziecka!

„Nigdy nie straciłam nadziej”.
Katarzyna Skrzynecka o trudnej walce o macierzyństwo – 4 razy oczekiwałam dziecka!
fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
18.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Dzisiaj Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem Marcinem Łopuckim są dumnymi rodzicami córki – Alikii Ilii. Ale aktorka nie ukrywa, że jej droga do macierzyństwa była wyboista i zdecydowanie nie należała do łatwych.

Katarzyna Skrzynecka o trudnej drodze do macierzyństwa

Choć dzisiaj Katarzyna jest szczęśliwą żoną i matką, to również doświadczyła goryczy życia. Podczas ostatniego wywiadu, którego udzieliła Magdzie Mołek, wyznała, że kilka razy oczekiwała dziecka, zanim Alikia pojawiła się na świecie.

„Ja 4 razy oczekiwałam dziecka, zanim moja Alikia szczęśliwie i zdrowo się urodziła. Urodziłam Alikię dopiero mając skończone 40 lat. Wcześniej za każdym razem była na to nadzieja, i w którymś momencie, po 3, po 4, po prawie 5 miesiącach najdalej jednak okazywało się, że jeszcze nie tym razem, że jeszcze się nie uda” – wyznała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Dalej w rozmowie dodała również – „ja tej nadziej nigdy nie straciłam i zawsze mówię kobietom, które planują macierzyństwo lub marzą o macierzyństwie, niestety przechodzą te nieudane próby, nie poddawajcie się. Dopóki medycyna nie powie wam, że absolutnie nie możesz, nie dasz rady. Dopóki nie usłyszysz takiej diagnozy, że po prostu się nie da, nie wolno się poddawać, trzeba próbować”.

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie