Influencerka relacjonuje USG ciążowe u Mamy Ginekolog!

Komentarze nie są zbyt pochlebne: "brakuje tylko filmu z samego stosunku, podczas którego doszło do zapłodnienia!"
Influencerka relacjonuje USG ciążowe u Mamy Ginekolog!
fot. Instagram @lilmasti
11.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Lil Masti to gwiazda YouTube'a, Instagrama, polskiej sceny muzycznej i także gwiazda freakowych federacji MMA. Jak możemy przeczytać - to osoba, która czego się nie dotknie zamienia w złoto. Choć droga do dzisiejszego sukcesu Lil Masti była wyboista. Kiedyś zarzucano jej, że tworzy treści dorosłych. W pewnym momencie zerwała ze starym wizerunkiem i tak powstała Lil Masti!

Lil Masti na badaniu USG u Mamy Ginekolog

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,2mln osób jest w ciąży. Ostatnio zaskoczyła fanów, kiedy na swoim Instagramie opublikowała film z pierwszej wizyty u ginekologa, potwierdzającej ciążę. Celebrytka udała się do słynnej Mamy Ginekolog. Wizyta u ginekologa to nic dziwnego i jest to przecież standardowa procedura, kiedy kobieta spodziewa się dziecka. To co może zaskakiwać to fakt dzielenia się tak prywatnymi i intymnymi sytuacjami jakimi jest na przykład USG dopochwowe. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

Natomiast ów wideo doczekało się dość niepochlebnych komentarzy. Obserwujący zarzucają Lil Masti, że dzieli się zbyt intymnymi sytuacjami, i że USG dopochowowe to zdecydowanie nie jest wydarzenie, które powinno się pojawić na feed'zie Instagrama:

  • mikuszjo: gratulacje, brakuje jedynie filmiki z samego stosunku!!!
  • chaltura.tattoo: Nie wierze, czy ona właśnie wrzuciła nagranie, na którym ma robione USG dopochwowe? Xd

Jesteśmy dalekie od krytykowania czyichś decyzji, jesteśmy za tym, że każdy robi to na co ma ochotę, natomiast... Co sądzicie o aż takim epatowaniu prywatnością? Jesteśmy ciekawe waszego zdania?

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ewelina (Ocena: 5) 12.01.2023 23:42
Ja żeby zajść w ciążę, musiałam regularnie kontrolować swoje cykle na komputerze cyklu Cyclotest MyWay
odpowiedz
Polecane dla Ciebie