Hilary Swank dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na gali wręczenia Złotych Globów!

Ciąża zdecydowanie jej służy!
Hilary Swank dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na gali wręczenia Złotych Globów!
fot. forum.com.pl/MARIO ANZUONI / Reuters / Forum
11.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Jak co roku, gala wręczeni Złotych Globów to poza oczywistym, czyli wręczeniem najważniejszych obok Oscarów, nagród filmowych, plejada największych gwiazd Hollywood.

Wśród zgromadzonych gwiazd, nie zabrakło Hilary Swank, przed którą chyba najważniejsza życiowa rola. 48-letnia aktorka jest bowiem w ciąży bliźniaczej i już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy.

Hilary Swank w ciąży na gali wręczenia Złotych Globów

Aktorka nominowana była do nagrody, w kategorii najlepsza rola w serialu dramatycznym „Alaska Daily”. I choć statuetkę w tej kategorii zdobyła Zendaya za rolę w serialu Euphoria, tak wydaje się, że Hilary Swank zupełnie nie przejęła się porażką. Odkąd wyjawiła, że spodziewa się bliźniaków na antenie „Good Morning America, 48-latka nie posiada się ze szczęścia.

Hilary już za 3 miesiące powita swoje dzieci, na pytanie o samopoczucie zadane przez redaktorkę „Page Six” podczas gali wręczenia Złotych Globów odpowiedziała, że czuje się znakomicie. Dodatkowo aktorka wyznała, że termin porodu przypada na 16 kwietnia. A na pytanie odnośnie późnego macierzyństwa, Hilary odpowiedziała, że chciała najpierw ustabilizować swoje życie: kariera, później nieodpowiednie związki, aż cztery lata temu wszystko się zmieniło. Wszystkie elementy musiały się połączyć. Odpowiedni czas, odpowiednie miejsce – skomentowała Hilary w rozmowie z „Page Six”.

Oczywiście podczas gali aktorce towarzyszył jej mąż – Philip Schneider. Trzeba przyznać, że przyszli rodzice wyglądali fenomenalnie, a aktorka chyba nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa.

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie