Katherine Heigl uczy swoje córki, żeby nie skupiały się na zadowalaniu ludzi

Ta doświadczona aktorka dzieli się złotymi radami na temat wychowania córek.
Katherine Heigl uczy swoje córki, żeby nie skupiały się na zadowalaniu ludzi
fot. Instagram @katherineheigl
10.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Katheirne Heigl to aktorka i mama trójki dzieci niedawno udzieliła wywiadu i opowiedziała, jak to jest być pracującą mamą, jak to jest zarządzać i dbać o swoje zdrowie psychiczne i jak uczyć dzieci, by dbały o swoje dobro, a nie zadowalały na siłę otoczenie.

Katherine Heigl o wychowaniu córek

44-latka ma troje dzieci z mężem Joshem Kelleyem: 14-letnią Naleigh, 10-letnią Adelaide, oraz 6-letniego syna Joshuę. Aktorka we wspomnianym wyżej wywiadzie przyznała, że to o co dba najbardziej w wychowaniu dzieci, a przede wszystkim córek, to umiejętne wyznaczanie granic, mówienie nie i ochrona swojej prywatności. Co więcej, uczy dzieci jak bronić się przed toksycznymi ludźmi. Katherine powiedziała, że bardzo się martwi, kiedy patrzy na swoją najstarszą córkę i ciągle powtarza jej, że musi dbać o siebie, walczyć o siebie, a zadowalanie otoczenia to nie jest coś niezbędnego. Aktorka przyznała, że nie wie, czy córka rozumie o co chodzi, ale na wszelki wypadek powtarza jak mantrę te zdania codziennie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Badlands Ranch (@badlandsranchpets)

Heigl mówi dzieciom i przypomina, że ich zadaniem nie jest sprawianie, by wszyscy czuli się komfortowo, szczęśliwi i bezpieczni, lubiani czy adorowani. Zadaniem każdego z nas jest upewnienie się, że wiesz kim jesteś, wiesz jakie są twoje granice i wiesz, kiedy jesteś bezpieczna.

Co sądzisz o takich radach? Dodałabyś coś jeszcze?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie