Kim Kardashian przesadziła? Po publikacji tego wideo spotkała się z krytyką!

Na najnowszym filmie opublikowanym na TikToku, Kim razem z córką North West, „śpiewają” do jednego z największych hitów Kanye Westa.
Kim Kardashian przesadziła? Po publikacji tego wideo spotkała się z krytyką!
fot. TikTok @ kimandnorth
09.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Co więcej, dzięki filtrom North wygląda dokładnie tak jak jej tata – Kanye West. Krytyka obserwatorów nie dotyczy tego, że obie śpiewają piosenkę do piosenki „Bound” ale to w jaki sposób Kim rusza się na filmie

Kim Kardashian skrytykowana

Internauci podkreślają, że celebrytka rusza się zbyt seksownie przy dziecku. Żeby dodać pikanterii sprawie, fani przypomnieli Kim, że Kanye wielokrotnie wypowiadała się negatywnie na temat obecności jego dzieci na TikToku czy innych platformach mediów społecznościowych. Z kolei Kim twierdzi, że obecność w mediach społecznościowych North to szansa na wyrażenie kreatywności, i że to przynosi jej szczęście. Celebrytka podkreśliła, że North ma dostęp do ich wspólnego konta, i że ta kontroluje treści, które się tam pojawiają.

@kimandnorth

 

♬ Bound - Asawa ni mae

Co sądzisz o obecności dzieci w mediach społecznościowych? I czy faktycznie Kim tańczy w tym wideo zbyt wyzywająco, czy to czepianie się?

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie