Paulina Krupińska pokazała córkę!

Komentarze jednoznaczne: co za piękność!
Paulina Krupińska pokazała córkę!
fot. Instagram @pkrupinska
29.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel - Bułecka strzegą prywatności rodziny z wyjątkową starannością. Na szczęście czasami przemycają co nieco i tym samym zaspokajają ciekawość swoich fanów.

Paulina Krupińska pokazała córkę

Ostatnio Paulina dodała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym główną rolę gra jej córka, Antonina. Zdjęcie podpisała: "Ktoś tu idzie kolędować...". Co sądzicie, dziewczynka podobna jest do mamy?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel - Bułecka wzięli ślub w 2018 roku i doczekali się dwójki dzieci: 7-letniej Antoniny i 5-letniego Jędrzeja. Sławni rodzice dość rzadko dzielą się zdjęciami, na których obecne są ich pociechy. 

Teraz Paulina postanowiła zrobić wyjątek i umieściła zdjęcie dziewczynki. Fani jednoznacznie komentują: "ale modelka, mała Paulinka"; "Podobna do mamy i fajnie"; "Rośnie kolejna Miss Polski"; "Geny to macie wymieszane bombastycznie".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Pod postem pojawiły się pytania dotyczącego tego, czy dziewczynka odziedziczyła talent muzyczny po tacie. Na to pytanie z kolei znajdziemy odpowiedź na profilu Sebastiana, gdzie jednoznacznie słychać, że Antonia to muzyczna kopia sławnego taty. Zresztą Paulina skomentowała to pytanie równie konkretnie: "Na szczęście głosu nie ma po mnie. Dobra loteria genowa".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie