Kate Hudson o patchworkowej rodzinie!

Wygląda na to, że w przypadku aktorki patchworkowa rodzina sprawdza się wyśmienicie!
Kate Hudson o patchworkowej rodzinie!
fot. Instagram @katehudson
20.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

W wywiadzie udzielonym niedawno dla The Sunday Times, Kate Hudson opowiedziała, jak wygląda wychowywanie jej trójki dzieci z trzema różnymi ojcami.

Kate Hudson o patchworkowej rodzinie!

Kate jest mamą Rani Rose – 4 lata z aktualnym narzeczonym Dannym Fujikawą, Bing – 11 lat ze związku z Mattem Bellamym i Ridera – 18 lat, którego ojcem jest Chris Robinson.

Hudson nazywa swoją dużą rodziną niekonwencjonalną jednością i jest dumna z tego jaką stworzyła oazę dla swoich dzieci i jak fantastyczne relacje ma ze wszystkimi mężczyznami: „Z zewnątrz może nie wyglądać tradycyjnie, ale my naprawdę jesteśmy bardzo tradycyjną rodziną i kochamy się!” – powiedziała Kate w wywiadzie.  

Na współdzielenie opieki po rozstaniu wpływ ma relacja jaka łączyła rodziców dziecka, kiedy byli w związku – tak wynika z badań. Nie ma się co oszukiwać – nawet po rozstaniu, w kwestii wychowywania dzieci – niezbędne jest zgrane i wyrozumiałe partnerstwo między dorosłymi.

Kate przyznała, że po rozstaniu musiała przywrócić nowy rodzaj miłości do byłego partnera, by dobrze wychowywać dziecko: „dla mnie to dalej jest tak, jakbym kochała tę osobę, przecież ta miłość nie znika tak po prostu… Uwierzcie, można spędzić niesamowite chwile z byłym partnerem, ponieważ można skupić się na miłości do waszego dziecka”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

Na potwierdzenie swoich słów i udowodnienie, że relacja z byłymi partnerami w przypadku Kate jest naprawdę fantastyczna, w okolicy Święta Dziękczynienia umieściła zdjęcie, które podpisała: „Cóż to był za wspaniały, pełny weekend”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

Co sądzicie o takich relacjach? Czy faktycznie rodziny patchworkowe mogą żyć w zgodzie, gdzie wspólnym celem jest dobro dziecka?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie