William i Kate odkrywają rodzinną kartkę świąteczną!

Razem z Georgem, Charlotte i Louisem wyglądają uroczo!
William i Kate odkrywają rodzinną kartkę świąteczną!
fot. Instagram @princeandprincessofwales
14.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Członkowie rodziny królewskiej zachowali swobodę w ubiorze, prezentując się na zdjęciu w dżinsach i luźnych koszulach.

William i Kate odkrywają rodzinną kartkę świąteczną!

Czy może być coś bardziej uroczego niż coroczne kartki świąteczne księcia i księżnej Walii? No pewnie, że może… Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby choć chwilę pozachwycać się tym, jakie zdjęcia publikuje rodzina królewska.

Tegoroczna kartka świąteczna księcia i księżnej Walii, przedstawia jak rodzina w iście cudownych humorach spaceruje po ogrodzie, prawdopodobnie będącym częścią ich domu – Adelaide Cottage w Windsor.

Kate ma na sobie półprzezroczysty biały top z długim rękawem, w kwiatowy wzór. Stylizacje dopełniła zakładając ciemnoniebieskie dżinsy i białe trampki. Trzeba przyznać, że tegoroczna kartka świąteczna Kate i Williama jest w stylu niesamowicie swobodnym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Z kolei książę William ma na sobie granatową koszulę Ralpha Laurena z parą klasycznych dżinsów. Całość stylizacji dopełniają czarny pasek i granatowe sneakersy.

Trzeba przyznać, że cała rodzina wygląda fantastycznie w dżinsowym total looku. Do tego uśmiech i trzymanie się za ręce. Fantastyczny widok! Swoją drogą, czy to nie jest dość jednoznaczna odpowiedź na dokument Harrego i Meghan z komunikatem: My żyjemy dalej swoim spokojnym życiem?!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie