Szokujące słowa Małgosi Rozenek - Majdan o macierzyństwie - czy chciała mieć dzieci?

Przyznała, kiedy zaczęła odczuwać instynkt macierzyński!
Szokujące słowa Małgosi Rozenek - Majdan o macierzyństwie - czy chciała mieć dzieci?
fot. Instagram @m_rozenek
13.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Małgorzata Rozenek - Majdan dzisiaj jest mamą trzech fantastycznych synów. Okazuje się, że nie od zawsze czuła instynkt macierzyński, a wręcz nie chciała mieć dzieci.

Małgorzata Rozenek - Majdan o macierzyństwie

W ostatniej rozmowie dla portalu Party.pl "Perfekcyjna" przyznała, że bardzo długo nie odczuwała instynktu macierzyńskiego. Co więcej, sądziła nawet, że nigdy nie będzie mieć dzieci: "Ja bardzo długo do pewnego momentu byłam przekonana, że nigdy nie będę miała dzieci. Moi rodzice już nawet się martwili, bo tak normalnie dziewczynki to tak mówią, że by chciały. Ja się nigdy nie ekscytowałam cudzymi dziećmi, nigdy mi się nie podobały cudze dzieci, nigdy nie byłam też tym typem, który leciał przytulić czyjeś dzieci. W ogóle. Do tej pory tego nie mam. Jestem tym typem, który leci przytulać cudze psy. Nie ma psa na ulicy, którego bym nie pogłaskała, nie przytuliła. Mogłabym się zajmować psami każdego, ale nie mogłabym się zajmować dziećmi nikogo, poza swoimi dziećmi".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Dodatkowo skomentowała: "Nie, nie miałam instynktu i nie jestem też tym typem, który lubi spełniać się w takich typowo macierzyńskich sytuacjach. Dlatego też zawsze chciałam synów – bo ja moich chłopców trochę wychowuje nie bawiąc się z nimi, bo nie jestem typem, który siedzi i układa klocki, ale ja żyję z nimi. Oni są na stałe w moim życiu, jesteśmy w tym razem jako rodzina i po prostu wtedy się najłatwiej wychowuje dzieci".

Droga do macierzyństwa nie była prosta w przypadku Małgorzaty Rozenek - Majdan, gdyż za każdym razem musiała wspomagać się metodą in-vitro. Dzisiaj Małgorzata intensywnie działa na rzecz par, które zmagają się z niepłodnością i powołała do życia Fundację MRM. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie