Cezary Żak o swoich miłosnych podbojach: "Mnie do dzisiaj kręcą 16-latki..."!

Aktor rzadko udziela wywiadów, ale trzeba przyznać, że jak już zrobi wyjątek to jest to wywiad, który zapamiętamy na długo!
Cezary Żak o swoich miłosnych podbojach: "Mnie do dzisiaj kręcą 16-latki..."!
fot. Instagram @cezaryzak.official
08.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Cezary Żak, aktor, który na swoim koncie ma całą listę znakomitych ról, dość rzadko udziela wywiadów. Kiedy natomiast wypowie się na jakiś temat to trudno przejść obok jego słów obojętnie.

Cezary Żak - w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego

Z poniedziałkowego (5 grudnia b.r.) wywiadu, ponad półtoragodzinnej rozmowy zapamiętamy to jedno stwierdzenie. I oczywiście, można się czepiać, że to żarty, ciągnięcie przez prowadzących za język i prowokacja, tak ciężko z uśmiechem podejść do wypowiedzi Cezarego. W końcu żarty tez mają swoje granice, których nawet takie osobistości jak Cezary Żak powinny przestrzegać. Tym bardziej, jak wokół mówi się o co raz to nowych aferach mobbingowych, molestowaniach i przemocy seksualnej. 

Na pytanie Wojewódzkiego, o to jaki typ kobiet kręcił Żaka w szkole, czy były to starsze panie, ten odpowiedział: Nigdy. Wręcz przeciwnie, mnie do dzisiaj kręcą 16-latki. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cezary Żak (@cezaryzak.official)

Prowadzący natychmiast zareagowali i sprostowali ów niefortunną wypowiedź: Nie mów o tym! 18 - latki. 

Natomiast jak wiadomo, w sieci nic nie ginie! Co sądzisz o tej wypowiedzi? Niewinne, niefortunne żarty, czy jednak niesmak po wypowiedzi dojrzałego i cenionego aktora?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie