Jak święta spędza Kate Middletone?

Poznaj rytuały panujące w rodzinie królewskiej
Jak święta spędza Kate Middletone?
fot. Instagram @theroyalfamily
08.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Boże Narodzenie to czas, kiedy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mogą spotkać się ze sobą i spędzić dość luźny i spokojny czas. Oczywiście, żeby nie było zbyt dobrze, na członkach ciążą pewne obowiązki i tradycje do wypełnienia. Poniżej dowiecie się jak święta spędza Kate Middletone, oraz jej dzieci: George, Charlotte i Louis.

W tym roku, to pierwsze święta, które będą obchodzone bez królowej Elżbiety. Podobno Kate Middletone jest kobietą niezwykle tradycyjną i chce zachować wszelkie tradycje i zwyczaje panujące podczas tego wyjątkowego czasu.

Jak George, Charlotte i Louis spędzają Boże Narodzenie?

Po pierwsze cała rodzina królewska udaje się do posiadłości królowej w Sandrigham, aby świętować Boże Narodzenie z rodziną w ciszy i spokoju.

Przekazywanie prezentów ma miejsce 24-ego grudnia, po południu, a prezenty układane są na stołach i otwierane przez członków rodziny podczas podwieczorku. Podobno, Kate i William dbają szalenie o to, by ich dzieci nie były przesadnie rozpieszczane i dostają dość „normalne” prezenty.

25 grudnia Kate Middletone wraz z dziećmi udaje się do kościoła na tradycyjną mszę bożonarodzeniową.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

To będą także pierwsze święta, kiedy George, Charlotte i Luois spędzą czas bez cioci Meghan, wujka Harrego i ich dzieci.

Nową tradycją w tym roku będzie koncert bożonarodzeniowy, który jest swojego rodzaju kontynuacją koncertu kolęd, który Kate poprowadziła w Opactwie Westminsterskim. W święta koncert ten odbędzie się w hołdzie królowej Elżbiety II.  Z kolei król Karol III odwołał rodzinne oglądanie przemówienia premiera Wielkiej Brytanii na rzecz chwili ze wspomnieniami o Elżbiecie II.

Spodziewaliście się takiego, dość tradycyjnego podejścia do spędzania świąt przez rodzinę królewską?

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie