Dzieci celebrytki mają imponujące mięśnie brzucha! Czy to przesada?

Jak przyznaje Jessie James Decker: „nie przetrenowuje swoich dzieci”!
Dzieci celebrytki mają imponujące mięśnie brzucha! Czy to przesada?
fot. Instagram @jessiejamesdecker
29.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Burza dotycząca przetrenowania dzieci i na siłę budowania ich masy mięśniowej rozpętała się po tym, jak piosenkarka opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie. Na fotografii widać ośmioletnią córkę Vivienne, siedmioletniego syna Erica Jr i czteroletniego Forresta z imponująco zarysowanymi mięśniami brzucha.

Dzieci celebrytki mają imponujące mięśnie brzucha! Czy to przesada?

Część komentarzy była zdecydowanie pochlebna i ukierunkowana na akceptację ciała i na dbanie o dobrą kondycję. Natomiast zdarzyły się głosy, że dzieci wyglądają „dziwnie”!

W poście pod zdjęciem, Jessie napisała, że jest dumna ze swoich dzieci, i że zachęca je do spełnienia marzeń. Vivienne uprawia gimnastykę artystyczną, a Eric jr gra w piłkę nożną. Z kolei trzecie dziecko Jessie trenuje taniec.

Czy faktycznie takie wytrenowanie dzieci to przesada?

Niekoniecznie! Oczywiście predyspozycje do konkretnej budowy ciała to jedno, ale treningi też robią swoje. Jeśli dzieci lubią to co robią i co najważniejsze sprawia im to frajdę, to nie widzimy w tym nic złego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessie James Decker (@jessiejamesdecker)

Jak przyznała Jessie, nie przypuszczała, że zdjęcie z wakacji wywoła taką lawinę różnorodnych komentarzy i że spotka się z taką reakcją. „Oskarżanie mnie o robienie celowo zdjęć napiętego brzucha moim dzieciom i co więcej oskarżanie mnie o ich przetrenowanie uświadamia mi, jak dziwaczny stał się nasz świat w odniesieniu do ciała i do tego co jest normalne a co nie! Co z pozytywnym nastawieniu do ciała i akceptacji? Czy to, że moje dzieci są tak zbudowane dzięki zdrowiu i treningom jest „dziwne”? Lepszym byłoby pokazywanie ich jedzących fast-foody? Chcę wychować moje dzieci, aby były dumne ze swoich ciał i ciężkiej pracy? Nie przebierajmy i nie wybierajmy tego, co normalizujemy w odniesieniu do ciał i bądźmy tolerancyjni wobec wszystkich ludzi i dzieci. „Jeśli chcemy zrobić coś „lepiej”, zrób to lepiej. Jestem dumna z moich dzieci i zachęcam je do spełniania marzeń”. 

Zgadzasz się z piosenkarką? Co myślisz na ten temat?

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Karolina 1986 (Ocena: 5) 04.12.2022 03:12
tak to prawda tytuł
odpowiedz
Marek z poznania (Ocena: 1) 04.12.2022 01:44
Moje tez takie miały i żyją
odpowiedz
Polecane dla Ciebie