Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: A jednak ślubu nie będzie?!

Tabloidy rzekomo znają datę!
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: A jednak ślubu nie będzie?!
fot. AKPA
27.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Bez dwóch zdań - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie jedna z najgorętszych par w naszym rodzimym show biznesie. Od momentu, kiedy potwierdzili łączące ich uczucie, nie znikają z mediów. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzejwski - co ze ślubem?

Oczywiście kolejnym tematem, na który się plotkuje jest ślub pary. Teoretycznie, wydawało się, że to kolejny krok, który powinien nadejść równie szybko, ale... PODOBNO nie zapowiada się, by miał odbyć się w najbliższym czasie, dlaczego?

fot. AKPA

Jak donosi "Życie na Gorąco" podobno "Kurzopki" nie szybko staną na ślubnym kobiercu właśnie ze względu na szum medialnym wokół ich związku. 

I znowu podobno, zakochani nie chcą wywoływać dodatkowego zamieszania w mediach i pragną przeczekać, po to by ten wyjątkowy dzień spędzić jak najpiękniej się da. Za kulisami ponoć para potwierdziła radosną wiadomość, że Maciej oświadczył się Katarzynie, a ona odpowiedziała "TAK"!

fot. AKPA

Jaka jest prawda? Wiedzą tylko zainteresowani, a my niezmiennie trzymamy kciuki za powodzenie i szczęśliwe zakończenie całej tej medialnej burzy wokół Kasi i Macieja! 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie