Doda w końcu pokazała partnera!

Już nie ma wątpliwości z kim się spotyka!
Doda w końcu pokazała partnera!
fot. Instagram @dodaqueen
24.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Trzeba przyznać, że Doda w poszukiwaniu miłości jest niezwykle wytrwała. Pomimo przeciwności losu, pomimo wcześniejszych nieudanych związków stale dąży do odnalezienie tego jedynego, z którym spędzi całe życie.

Doda pokazała partnera

Już od jakiegoś czasu spekulowano, że w życiu Dody pojawił się ktoś godzien jej serca. Wszyscy stawiali na Dariusza Pachut. Okazało się to prawdą. 

Dzisiaj na profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje właśnie z Dariuszem. Szczęście Doda ma wypisane na twarzy. Miejmy nadzieję, że po wielu nieudanych związkach, Doda w końcu odnajdzie spokój, szczęście i tę prawdziwą miłość.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Kim jest Dariusz Pachut?

To sportowiec i podróżnik oraz ratownikiem medycznym. Na Instagramie chętnie relacjonuje swoje podróże, treningi, a także to jak spędza czas wolny. Z tego co publikuje na swoim profilu można wywnioskować, że uwielbia wspinaczkę górską, jeździ na rowerze, nurkuje czy biega. Jest instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anna (Ocena: 5) 28.11.2022 16:34
Doda to zodiakalny wodnik , takie osoby najbardziej cenia sobie wolnosc , one nie potrafia sie z nikim zwiazac na stale. Jako koledzy, kolezanki sa spoko , jako partnerzy nie ma szans. Oni nie usiedza w jednym miejscu, tam partner przewaznie zawsze bedzie zazdrosny , wodniki kochaja caly swiat, maja szerokie horyzonty ich nie moze ograniczac jedna osoba. Wodniki szybka sie nudza jednym partnerem oni potrzebuja coraz to nowych bodzcow , z atkimi osobami nie ma co tworzyc nowych zwiazkow. Niby potrzebuja czulosci ale w zamian nic nie dawaja , nie maja na to czasu ich pochlania ekscytacja czyms nowym i nieznanym . Takze uwazajcie na wodnikow nie zakochujcie sie w nich , zranicie i siebie i ich. Oni sa dobrzy ale na dystans i do rozmow , do zwiazkow sie nie nadawaja
odpowiedz
Polecane dla Ciebie