Hilaria Baldwin - "macierzyństwo zastępcze nie czyni, że jestem mniej mamą!"

Jest wiele różnych sposobów, żeby zostać rodzicem – tak powiedziała żona Aleca Baldwina w najnowszym odcinku swojego podcastu.
Hilaria Baldwin - "macierzyństwo zastępcze nie czyni, że jestem mniej mamą!"
fot. Instagram @hilariabaldwin
22.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Kontynuowała dalej: „nie widzę różnicy między córką, którą urodziłam w wyniku macierzyństwa zastępczego, a szóstką pozostałych dzieci, które nosiłam w moim łonie”.

Dzisiaj Hilaria i Alec Baldwin’owie są rodzicami siódemki pociech. Córka, która przyszła na świat w wyniku macierzyństwa zastępczego ma na imię Lucia i pojawiła się w rodzinie Baldwin’ów w lutym 2021 roku.

Hilaria Baldwin - "macierzyństwo zastępcze nie czyni, że jestem mniej mamą!"

Dość często Hilaria słyszy słowa krytyki i komentarze dotyczące jej licznej rodziny. Że Lucia to taka jakby nie córka, a Hilaria nie jest jej mamą na 100%. A prawda jest taka, że jeśli chcesz mieć dziecko, a niestety nie możesz to każdy sposób, by zrealizować to marzenie powinien być szanowany. Nikt, poza parą starającą się o dziecko nie powinien komentować tego, w jaki sposób żyją.

Była instruktorka jogi powiedziała również, że ludzie z zewnątrz nie znają jej historii i nie powinno się jej wykluczać z bycia dobrym rodzicem, tylko dla tego, że na przykład skorzystała z usług surogatki.

Osąd osób z zewnątrz to najgorsze co może nas spotkać. I to jeszcze w sytuacji, gdy ten ktoś nie zna sytuacji, którą komentuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Hilaria Baldwin od dawna otwarcie mówi o wzlotach i upadkach macierzyństwa oraz o tym, jak radzi sobie z „ogarnianiem rzeczywistości” przy siódemce dzieci. Trzeba przyznać, że podziw w takim przypadku to za mało.  

Czy Hilaria i Alec Baldwin planują kolejne, ósme dziecko? Tego nie wiadomo, para nie podjęła ostatecznych decyzji.

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie