Czyżby kryzys w małżeństwie Małgorzaty Rozenek - Majdan?

O co pokłóciła się para?
Czyżby kryzys w małżeństwie Małgorzaty Rozenek - Majdan?
fot. Instagram @m_rozenek
16.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jak donosi PLOTEK.pl Małgorzata Rozenek - Majdan nie może dojść do porozumienia z Radosławem w jednej bardzo ważnej kwestii.

Nasi polscy Beckhamowie uchodzą za parę niezwykle dobraną, szanującą siebie nawzajem, osoby dla których niemożliwe nie istnieje, a to czego się dotkną zamieniają w złoto.

Kryzys w małżeństwie Rozenek - Majdan?

Jak donosi plotkarski portal - PLOTEK.pl na tym idealnym wizerunku jest mała rysa. Chodzi mianowicie o powiększenie rodziny Majdanów. Podobno Radosław marzy o córeczce, a Małgorzata mówi stanowcze NIE. 

W rozmowie z portalem Jastrząb Post, Małgorzata odpowiedziała na pytanie: o czym marzy Radosław? Wyjawiła, że o kolejnym dziecku: "ale to marzenie nigdy się nie spełni"- dodała. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Z kolei jak plotkuje Super Express, osoba z bliskiego otoczenia pary (no bo jakże by inaczej) powiedziała, że: "Radosław coraz częściej wspomina o kolejnym dziecku, ale Małgosia mówi stanowcze NIE. On śni o córeczce, ale jego żona nie podziela tego zdania. Ma już trzech synów, a teraz skupia się na karierze zawodowej."

Ile prawdy jest w tych plotkach pewnie sami zainteresowani nie wiedzą. My życzymy Małgosi i Radosławowi spokoju i dalszego spełniania marzeń! Trzymamy kciuki za realizację planów.

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie