Kasia Sokołowska pokazała twarz synka!

Komentarzy zachwytu nie ma końca!
Kasia Sokołowska pokazała twarz synka!
fot. Instagram @kasiasokolowska_official
15.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ivo Lew - synek Kasi Sokołowiej i Artura Kozieja skończył właśnie cztery miesiące. Z tej okazji reżyserka pokazów mody opublikowała zdjęcie, na którym pierwszy raz widać twarzy chłopca. 

Kasia Sokołowska pokazała twarz syna

Informacja o ciąży Sokołowskiej wywołała nie lada poruszenie w mediach. 49-letnia reżyserka pokazów mody bardzo chętnie dzieliła się tym jak szczęśliwa jest i eksponowała ciążowe krągłości. Co więcej, Kasia niemal do końca ciąży pracowała, a odkąd na świecie pojawił się synek Iwo chętnie dzieli się zdjęciami i spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Jednak na próżno było szukać zdjęć, na których widać twarz dziecka.

Do dzisiaj, kiedy to z okazji ukończonych 4 miesięcy opublikowała wzruszający post, na którym pokazuje twarz Iwa: "Nasz Synek kończy dzisiaj 4 miesiące. Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw. In vitro daje szansę i nadzieję".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Sokołowska (@kasiasokolowska_official)

Pod postem obserwatorzy rozpływają się w zachwycie i komentują zdjęcie w jedyny możliwy sposób: cudowny, piękny. Nie trudno się z nimi nie zgodzić, mały Iwo to uroczy chłopczyk, a my cieszymy się, że Kasia Sokołowska jest szczęśliwą i spełnioną kobietą!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie