Rihanna ujawniła, która część ciała podoba jej się najbardziej od czasów porodu

Jedno jest pewne, piosenkarka kocha i w pełni akceptuje swoje ciało po ciąży.
Rihanna ujawniła, która część ciała podoba jej się najbardziej od czasów porodu
fot. Instagram @badgalriri
15.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Co więcej, potwierdza, że teraz podoba się sobie jeszcze bardziej. W ostatnim wywiadzie dla amerykańskiego InStyle, Rihanna wyjawiła, która część ciała podoba jej się najbardziej, szczególnie teraz, kiedy została mamą.

Rihanna o ciele po ciąży

Na pytanie redaktorki InStyle jak postrzega siebie, swoją fizyczność po ciąży, odpowiedziała: „Tak, zmieniło się wszystko, ale jestem szczęśliwa! Urodziłam dziecko i bądźmy szczerzy, zmieniłam się, zmieniło się moje ciało, ale kocham to jak wyglądam”.

Tą wypowiedzią, Rihanna udowodniła, że akceptuje wszystkie fizyczne zmiany, które towarzyszą po urodzeniu dziecka. Szczególnie w dzisiejszych czasach nie jest to proste, gdy od kobiet oczekuje się jak najszybszego powrotu do formy!

Rihanna tak naprawdę z każdym wywiadem potwierdza, że ciąża i to co się działo z jej ciałem to było swojego rodzaju wyzwaniem. W wywiadzie dla Elle w marcu tego roku powiedziała: „są takie dni, zwłaszcza w trzecim trymestrze ciąży, kiedy budzisz się rano i musisz się ubrać, a jedyne o czym marzysz to leżeć pod kołdrą. Wtedy wszystko jest wyzwaniem. Twarz robi się okrągła, puchniesz. Ale ja lubię wyzwania, lubię rzeczy, które zmuszają mnie do kreatywności”.

Z kolei na pytanie, która część ciała podoba jej się najbardziej po ciąży, i czy faktycznie ciąża zmieniła cokolwiek, odpowiedziała: „Oczywiście, zawsze i na zawsze mój tyłek”!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.11.2022 11:05
Ciało w ciąży zmienia się i to bardzo. Sama sporo przytyłam, przez to zaczęły mi sie robić rozstępy. Dobrze, że udało mi się dość szybko je zniwelować dzięki kolagenowi z nanocosmetics. Po porodzie powoli wracam do swojej poprzedniej wagi. Najważniejsze dla mnie jest to, że niezależnie od tego jak zmienia się moje ciało, mąż nadal mnie kocha tak samo :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie