Anna Lewandowska doświadczyła poronienia!

Sprowokowana "mądrościami" polityków odważyła się na to wyznanie!
Anna Lewandowska doświadczyła poronienia!
fot. Instagram @annalewandowska
07.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Od wczoraj do czerwoności rozgrzany jest internet po absurdalnych słowach Jarosława Kaczyńskiego dotyczących powodów braku chęci do posiadania dzieci przez kobiety. 

Instagramerki, celebrytki, gwiazdy - wszyscy prowokowani obraźliwymi hasłami komentują wczorajsze brednie Jarosława.

Anna Lewandowska o poronieniu

Nie inaczej jest w przypadku Anny Lewandowskiej, która podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem, że straciła ciążę.

Z jednej strony ciężko nam przytaczać słowa Kaczyńskiego - bo to jest tragedia, horror kobiet w najczystszej postaci. A z drugiej strony, może w końcu osoby - szczególnie kobiety, które ślepo głosują za partią prezesa przejrzą na oczy. Jarosław Kaczyński wydumał, na podstawie chyba tylko sobie znanych badań, że niski przyrost naturalny i niechęć do rodzenia dzieci przez kobiety, jest spowodowany piciem alkoholu przez te do 25 roku życia, i że powinno się zabronić kobietom w tym wieku picia alkoholu. Dodatkowo - kolejnym absurdem jest stwierdzenie, że mężczyzna zanim zostanie alkoholikiem spokojnie może pić 20 lat, a kobiecie wystarczą 2 lata. I 

Wracając do Anny Lewandowskiej. Chcąc zabrać głos w sprawie i wyrazić swoje niezadowolenie, zażenowanie, smutek i złość zdobyła się na bardzo osobisty wpis, którego treść przytaczamy poniżej. 

"DOŚĆ❗Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami. Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia. Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie. Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski…"

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowska)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie