Najnowszy teledysk Christiny Aguilery uderza w media społecznościowe!

A dokładniej zaktualizowane wideo do hitu z 2002 roku
Najnowszy teledysk Christiny Aguilery uderza w media społecznościowe!
fot. Instagram @xtina
24.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Piosenka „Beautiful” Christiny to swojego rodzaju wiadomość – manifest, o tym, by pozwolić swojemu wewnętrznemu pięknu się przebić, bez względu co świat o nas myśli. Bez względu na to co myślą hejterzy i nasze otoczenie.

Najnowszy teledysk Christiny Aguilery uderza w media społecznościowe!

Minęło 20. Lat od premiery i Aguilera postanowiła zaktualizować wideo do tego jak aktualnego utworu.

Christina, która ma 41 lat i jest mamą 14-letniego Maxa i 8-letniego Summer Rain udostępniła najnowszą wersję teledysku do „Beautiful” w serii postów na Instagramie. To co oglądamy przez ponad 3 minuty to… rzeczywistość?! Realia dzisiejszych czasów…?! Głównymi aktorami są małe dzieci, wszystkie wpatrzone w telefony i zmagające się z współczesnymi problemami. Młode baletnice, które mają obsesje na punkcie swoich ciał, czy młoda dziewczyna, która chce wyglądać jak modelka z najlepszego magazynu. Lub nastoletni chłopak zmagający się z problemami zdrowia psychicznego.

Przerażające, prawda? Warto zastanowić się, jak spędzają czas nasze dzieci, z czym na co dzień się borykają, jakie troski kryją gdzieś głęboko w sobie.

Najnowsze wideo Aguilery jest obiecujące, bo pod koniec, każde z dzieci otrzymuje pomoc, ściera makijaż, czy drze modowy magazyn ukazujący współczesne kanony piękna. Nie chcemy spojlerować, ale zdecydowanie warto dotrwać do końca – konkretna dawka nadziei!

Zobacz zaktualizowany teledysk do "Beautiful"

„W ciągu ostatnich 20 lat media społecznościowe zmieniły totalnie relacje z naszym ciałem i zdrowiem psychicznym. Badania sugerują, że czas spędzany w serwisach społecznościowych wiąże się z problemami z akceptacją ciała, tym jak siebie postrzegamy. To musi się zmienić!” – tak brzmi wiadomość – przesłanie teledysku do „Beautiful”.

Co ważne, i dość symboliczne – sama Christina nie pojawia się w filmie, a posty na Instagramie promujące zaktualizowany teledysk opatrzyła podpisem: „Jesteśmy piękni, bez względu na to, co mówią. To wiadomość, która zawsze mi towarzyszy, i którą priorytetowo zaszczepię moim dzieciom na każdym etapie ich życia.”

Wpływ mediów społecznościowych na dzieci

Jedno z badań opublikowanych przez Science Direct, jasno wskazuje, że dzieci w wieku poniżej 11 lat korzystające z mediów społecznościowych są bardziej narażone na problematyczne zachowania cyfrowe: takie jak posiadanie znajomych tylko online i odwiedzanie zakazanych stron, a także zwiększona podatność na nękanie online.

W tym samym badaniu czytamy, że ograniczenie czasu spędzanego przez dziecko w social mediach zmniejsza negatywne skutki.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie