Megan Fox zrobiła coś okropnego! Czy jest dobrą matką?

Jak aktorka odpowiada hejterom na tematy związane z macierzyństwem? DOSADNIE!
Megan Fox zrobiła coś okropnego! Czy jest dobrą matką?
fot. Instagram @meganfox
21.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Odkąd Megan Fox rozstała się z Brianem Austeenem Greenem, nie cichną komentarze, przytyki, jakoby była złą matką. Która nie widuje swoich dzieci, nie troszczy się o nie i dba, co aktualnie robią.

Nie inaczej było tym razem, kiedy ktoś próbował zawstydzić aktorkę, gdy ta umieściła selfie na swoim profilu na Instagramie. Dodajmy, o co poszło: Megan zrobiła coś okropnego, umieściła zdjęcie, na którym jest SAMA!

Meghan Fox nie troszczy się o swoje dzieci?

Na początku tego tygodnia udostępniła serię fantastycznych zdjęć, a jeden z obserwujących zapytał: "Gdzie są twoje dzieci"? Na całe szczęście Megan nie należy do osób udających, że nic się nie wydarzyło i w dosadny sposób wybiła pomysł dalszego wścibstwa. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

Aktorka odpowiedziała: "Czekaj, czekaj, ja... mam dzieci?!? O mój Boże, wiedziałam, że o czymś zapomniałam!" Idealne odpowiedź mająca na celu wbicia w fotel, z nutką sarkazmu i pogardy. 

Co więcej, kontynuowała dalej: "Szybko, niech ktoś zadzwoni do hotelu Beverly Hills. To ostatnie miejsce, w którym ich widziałam..."

W zeszłym roku aktorka udzieliła wywiadu dla amerykańskiego InStyle, mówiła wtedy, że jest tyle osądów, negatywnych komentarzy związanych z jej postępowaniem jako mamy, że za każdym razem jak wychodzi z narzeczonym ludzie ciągle pytają: "Gdzie są twoje dzieci?"

We wspomnianym wywiadzie dodała również, że najczęściej brutalne pytania, a w zasadzie osądy dotyczące posiadania dzieci i opieki nad nimi padają w stronę kobiety - mamy. Nikt nie pomyśli, żeby w ten sposób traktować ojców. Bo uważa się, że to mama powinna spędzać 100% czasu z dziećmi, a tata jest na dostawkę, jako osoba, która ma zapewnić rozrywkę, grę...

A prawdą jest, że Megan i Brian - po rozstaniu, przeszło dwa lata z powodzeniem dzielą się opieką nad trójką pociech: 8-letnim Noah, 7-letnią Bodhi i 5-letnią Journey. 

 

Co sądzicie, Megan ma rację? 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie