Czy to możliwe, żeby tak wyglądał brzuch 9 dni po porodzie?

Figura Hanny Żudziewicz zachwyca i wprawia w osłupienie!
Czy to możliwe, żeby tak wyglądał brzuch 9 dni po porodzie?
fot. Instagram @hannazudziewicz
17.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Nie od dziś wiadomo, że ciało sportowców, tancerek, generalnie osób, dla których przez większość życia sport był na pierwszym miejscu, zdolne jest do niemożliwego. Do szybszej regeneracji, do wykonywania ruchów, o których zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć. Ale czy ta sprawność, aż tak wpłynęła na utrzymanie fantastycznej figury 9 DNI PO PORODZIE? 

Hanna Żudziewicz pokazuje ciało po porodzie

W lekkie zakłopotanie i osłupienie wprawił ostatni post 31 letniej Hanny Żudziewicz - polskiej tancerki reprezentującej najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Lata treningów zagwarantowały nie tylko zdobywanie najwyższych tytułów, ale też niesamowite umiejętności i zdolności taneczne, a przede wszystkim figurę i ciało, którego nie jedna z nas może Hannie pozazdrościć. Dla wielu obserwatorek profilu Hanny szokiem było, gdy ta umieściła swoje zdjęcie 9 dni po porodzie. Czy to możliwe, żeby wyglądać aż tak fantastycznie? Wśród komentarzy jest wiele powątpiewających: To jest zdjęcie 9 dni po porodzie? Nie sądzę  - brzmi jeden z nich. Co wy sądzicie o tak szybkim powrocie do formy? Czy to w ogóle możliwe?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
madzia (Ocena: 5) 18.10.2022 00:39
Najgorzej przeżyć poród. Jedna 5 minut i po sprawie, inna męczy się kilkadziesiąt godzin.Czasem ciąża przebiega ok, a poród jest straszny, może rozerwać, konieczne jest szycie. U mnie poród pół godziny, ale po porodzie komplikacje jeśli chodzi o współżycie. Miałam skurcze pochwy, nie było mowy o stosunku, ćwiczenia pomogły dopiero. Teraz to są ekstra rozszerzacze pochwy, koleżanka miała podobny problem do mnie to zamówiła ostatnio jakieś profesjonalne dilatory Femila z uchwytami jest każdy i ginekolog zalecił ćwiczenia od najmniejszego rozmiaru i stopniowo coraz większy, aby wszystko wróciło do normy
odpowiedz
maria (Ocena: 5) 18.10.2022 00:35
przeraża mnie ciąża i poród, dlatego nie chcę dziecka, zabezpieczam się, używam diafragmy caya i mam spokój
odpowiedz
Polecane dla Ciebie