Dlaczego Kate Middleton nosi dwa różne rozmiary butów?

My kobiety, jesteśmy w stanie zrobić wiele, żeby na co dzień czuć się komfortowo!
Dlaczego Kate Middleton nosi dwa różne rozmiary butów?
fot. Instagram @theroyalfamily
01.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ile razy przeklinałaś dzień, w którym skusiłaś się i założyłaś te piękne, ale tak bardzo niewygodne buty?! I co z tego, że wyglądasz w nich jak milion dolarów, kiedy twoje stopy cierpią i "błagają" o to, by uwolnić je od cierpienia. Na takie sytuacje idealne rozwiązanie ma Kate Middleton. Zresztą ten trik jest dość powszechny wśród gwiazd i aż dziw bierze, że do dnia dzisiejszego z niego nie skorzystałam.

Dlaczego Kate Middleton nosi dwa różne rozmiary butów?

Prawdą jest, że księżna Walii zachwyca na każdym oficjalnym wyjściu i nie raz zastanawiałam się, jak ona to robi? Jakim cudem wytrzymuje tak długo w często niebotycznych szpilkach? Okazuje się, że jej tajemnicą jest noszenie za dużych butów. Głównym powodem tego triku jest uniknięcie otarć, czy powstawaniu pęcherzy. Co zrobić, by te za duże buty nie spadały ze stóp? Wystarczy wyłożyć je miękkim i przede wszystkim naturalnym materiałem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Jak donoszą zagraniczne media, Kate nie jest jedyną członkinią rodziny królewskiej, która stosuje tę technikę. Podobne triki ma na swoim koncie Meghan Markle choć podczas debiuty w Royal Ascot w czerwcu 2018 roku. 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie