Maffashion przyznaje: "Zapaliłam iqosa jak byłam w ciąży"!

I jak podkreśla: to był błąd, którego do dzisiaj żałuje...!
Maffashion przyznaje: "Zapaliłam iqosa jak byłam w ciąży"!
fot. Instagram @maffashion_official
15.05.2019
Katarzyna Lemanowicz

Nie ma człowieka na świecie, który choć raz w swoim życiu nie popełniłby choć jednego błędu. Każda z nas na co dzień boryka się z różnymi sytuacjami, czynnikami, które niejednokrotnie potrafią wyprowadzić z równowagi i doprowadzić często do działań dość kontrowersyjnych, żeby nie powiedzieć dosadnie niebezpiecznych. 

Wyznanie Maffashion - przeczytaj koniecznie co powiedziała!

Dokładnie taką sytuację opisała dzisiaj na swoim Instagramie Maffashion. Na pytanie fanki: Czy jest coś, czego w życiu żałuje odpowiedziała, że zdarzyło jej się zapalić iqosa, gdy była w ciąży z synkiem: "Żałuję, że m.in. z powodu stresu związanego z wybuchem pandemii, niestabilna sytuacja z jaką wszyscy musieliśmy się w tamtym momencie mierzyć, a w szczególności z dużą dawką stresu związaną z prywatnymi sytuacjami zdarzyło mi się zapalić w ciąży iqosa. Najpierw rzuciłam nałóg, jednak później w wyniku ogromnych nerwów zapaliłam iqosa ponownie. To był ogromny błąd, którego żałuję!"

Trzeba przyznać, że to dość odważne wyznanie! Nie nam oceniać czy faktycznie powody przytoczone przez Julię powinny doprowadzić do wzięcie w ręce i zapalenie papierosa. Natomiast, wiemy że czasami działamy irracjonalnie, zupełnie nieprzewidywalnie i najważniejsze to wyciągać szybko wnioski i nie popełniać więcej podobnych błędów!

Żeby było jasne, redakcja SuperMam nie popiera i jasno określa: w ciąży NIE PALIMY i NIE PIJEMY alkoholu! Zdajemy sobie sprawę, że czasami życie kładzie nam dzień w dzień kłody pod nogi i czasami popełniamy błędy, których skutki mogą być niebezpieczne.

Przytulamy wirtualnie mocno Julię i życzymy już tylko samych dobrych wyborów!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie