Książę George właśnie takimi słowami ustawia kolegów ze szkoły!

Jego odpowiedź może zadziwiać!
Książę George właśnie takimi słowami ustawia kolegów ze szkoły!
fot. Instagram @theroyalfamily
27.09.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jedno jest pewne, zdecydowanie przyszły następca brytyjskiego tronu poradzi sobie w życiu. Jego ripostę na zaczepki ze strony kolegów można nazwać nonszalancją, arogancją, czy jakkolwiek inaczej, ale zdecydowanie chłopak jest świadomy tego kim jest i z jakiej rodziny pochodzi. Czy to źle, czy dobrze, ciężko ocenić. My rodzice często chcemy by nasze dzieci były pewne siebie, potrafiły walczyć o swoje, a kiedy coś im nie pasuje, jasno i konkretnie wyrazić niezadowolenie!

Książę George reaguje na zaczepki kolegów

Katie Nicholl, autorka dopiero co wydanej książki "The New Royals" twierdzi, że książę George jasno i bez ogródek gra kartą ojca - króla - co niejednokrotnie udowodnił na szkolnym podwórku. Nie od dziś wiadomo również, że księżna i książę Walii wychowują dzieci w poczuciu obowiązku wobec korony i w świadomości jaka odpowiedzialność się za tym kryje. W wyżej wymienionej książce Katie Nicholl przywołała anegdotkę:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Gdy pewnego razu książę George pokłócił się z kolegami w szkole, przywołał ich do porządku tym jednym tekstem: "Mój ojciec będzie królem, więc lepiej uważajcie..."

Pomimo iż Kate i William wielokrotnie podkreślali, że chcą zapewnić dzieciom jak najbardziej zwykłe dzieciństwo, to jak widać George dokładnie wie kim jest i z jakiej rodziny pochodzi.

Co sądzicie o takim zachowaniu?

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie