Brooklyn Beckham chce mieć 10. dzieci!

W ostatnim czasie syn Davida i Victorii Beckham przyznał, że marzy o naprawdę dużej rodzinie!
Brooklyn Beckham chce mieć 10. dzieci!
fot. Instagram @brooklynpeltzbeckham
16.08.2022
Katarzyna Lemanowicz

Dość ostro krytykowany za szukanie swojej drogi zawodowej. Najpierw próby zostania fotografem, później ekspertem kulinarnym... Wygląda na to, że Brooklyn Beckham postanowił pójść w zupełnie inną stronę.

Brooklyn Beckham planuje dużą rodzinę

W jednym z ostatnich wywiadów dla "Entertainment Tonight" przyznał, że ma nadzieję iż wkrótce zostanie tatą: "Od zawsze chciałem być młodym tatą. Marzy mi się, żebyśmy już niedługo wraz z Nicole założyli rodzinę, ale oczywiście dopiero wtedy, gdy moja żona będzie na to gotowa. Ja mógłbym mieć nawet dziesięcioro dzieci, ale tę decyzję będziemy podejmować wspólnie".

Z kolei w czasie innego wywiadu Brooklyn wyznał, że wraz z żoną Nicole przeczuwają, że ich pierwsze dziecko będzie chłopcem.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na informację o ciąży Beckhamów. Zresztą, zarówno Brooklyn jak i Nicole pochodzą z wielodzietnych rodzin. Sama Peltz ma aż siedmioro rodzeństwa!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @brooklynpeltzbeckham

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Renata (Ocena: 5) 22.08.2022 15:15
Ile? Dla mnie to byłoby już zbyt wiele. Mam dwójkę dzieci a trzecie jest w drodze i już mam mnóstwo roboty. Ostatnio kompletowałam wyprawkę. Kupiłam trochę rzeczy z sensillo, bo to one najlepiej mi się sprawdziły wcześniej. Jeszcze trochę rzeczy zostało mi do kupienia, ale mam trochę czasu, więc powinnam zdążyć.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie