Księżna Kate w czwartej ciąży?!

Została zapytana o to wprost!
Księżna Kate w czwartej ciąży?!
fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge
20.04.2022

Choć pomimo pojawiających się plotek dotyczących rzekomych zdrad księcia Williama, uchodzą za najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Odkąd w 2011 roku, księżna Kate i książę William powiedzieli sobie sakramentalne "tak" co rusz pojawiają się pogłoski o kolejnych ciążach. Na ten moment książęca para doczekała się trójki dzieci: 9-letniego George'a, 7-letniej Charlotte i 4-letniego Louisa. To i tak już imponujący wynik, ale... poddani królowej Elżbiety co chwilę zastanawiają się, czy dziecko numer 4 wkrótce zasili rodzinę królewską.

Księżna Kate w czwartej ciąży?

Pewni śmiałkowie z Irlandii Północnej zadali pytanie wprost. Odpowiedź może was zaskoczyć! Trzeba przyznać, że dystans księżnej Kate do tematu kolejnego potomstwa jest imponujący. Trzeba wykazać się ogromem cierpliwości, by co chwilę "wystarczająco" odpowiadać na pytania dotyczące potencjalnej ciąży. 

 

Temat wrócił jak bumerang i podczas ostatniej podróży do Irlandii Północnej, zapytano wprost księżną, czy planują z Williamem dziecko numer cztery. Księżna odpowiedziała wprost i przyznała, że "jej mąż prawdopodobnie trochę by się zmartwił i przynajmniej na razie kolejne dziecko nie jest w planach. 

 

Czy taka odpowiedź usatysfakcjonuje wścibskich? 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
kala (Ocena: 5) 22.04.2022 13:05
Moja rada przy planowaniu dziecka to wyznaczanie płodności na podstawie badania poziomu lh ze śliny na testerze owulacyjnym afrodyta.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie