Na czym polega "zdrowy związek"? Właśnie tak edukuje swoje dzieci Jennifer Lopez!

"Bądź dobrym człowiekiem - dzięki temu stworzysz piękny związek".
Na czym polega "zdrowy związek"? Właśnie tak edukuje swoje dzieci Jennifer Lopez!
fot. Instagram @jlo
07.02.2022
Katarzyna Lemanowicz

Kiedy Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili dać swojej wielkiej miłości kolejną szansę po prawie 20 latach niemal cały świat oniemiał. O tym powrocie plotkowano co jakiś czas, ale dopiero rok 2021 okazał się przełomowym.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - powrót 

Ostatnio, w jednym z wywiadów do magazynu People, JLo przyznała, że "jest teraz w najpiękniejszym momencie życia".

Choć złośliwi nie dawali zbyt wielkiej szansy temu związkowi - bo w sumie, podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - to jak na razie, między tym dwojgiem widać taką chemię jak nigdy przedtem. Droga do punktu, w którym jest aktualnie Jennifer była dość wyboista, a sama zainteresowana musiała się wiele nauczyć przez te lata. Swoim doświadczeniem i przede wszystkim radami, jak stworzyć udany związek, pełen miłości i akceptacji postanowiła podzielić się z 13-letnimi bliźniakami: Emmą i Maxem, ze związku z Markiem Anthonym.

Jak podkreśla Jennifer Lopez: "Zawsze staram się pokazać moim dzieciom, jak bardzo ich kocham i że kochanie samego siebie jest równie ważne! Zdrowe relacje zaczynają się od tego, jak radzisz sobie sama ze sobą. Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, że jeśli jesteś dobra/dobry sam dla siebie, dbasz o swoje samopoczucie, psychikę, akceptujesz siebie, to wtedy jesteś gotowa stworzyć cudowny, pełen szacunku związek".

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

To dość cenna rada, tym bardziej, że rodzicielstwo w takiej patchworkowej rodzinie stanowi nie lada wyzwanie. 

Dodatkowo w wywiadzie dla magazynu People, JLo wyznała, że zdrowy związek zaczyna się od miłości: "Szczerze wierzę, że miłość rządzi wszystkim, miłość zawsze zwycięża. Chodzi przede wszystkim o to, jak kochającym, otwartym i akceptującym siebie człowiekiem jesteś. Wiem, że zbyt wybujałe ego nie przynosi nic dobrego. Przekazuję swoim dzieciom, że trzeba patrzeć na pozytywy, a kiedy jesteś w szczęśliwym związku nic więcej się nie liczy..."

 

Co sądzisz o takim przekazie i radach?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2022 15:34
Akurat tam to jest mega mega zdrowy zwiazek podziekuje za taki wzor porady i edukacje
odpowiedz
Polecane dla Ciebie