Tak wygląda dziś syn Celine Dion! ALE PRZYSTOJNIAK

Podobny do mamy?
Tak wygląda dziś syn Celine Dion! ALE PRZYSTOJNIAK
fot. Forum
28.01.2022

Céline Dion, a właściwie Céline Marie Claudette Dion to kanadyjska piosenkarka, która międzynarodową popularność zdobyła już w latach 80., gdy zaczęła wydawać swoje pierwsze francuskojęzyczne albumy. Prywatnie była związana ze swoim o 26 lat starszym menadżerem René Angélilem. Para wzięła ślub w 1994 roku w montrealskiej katedrze Notre-Dame, a uroczystość była transmitowana na żywo w telewizji.

Małżonkowie doczekali się trzech synów: René Charlesa oraz bliźniąt – Eddy’ego i Nelsona. Cała trójka została poczęta metodą in vitro. Niestety mąż Celine zmarł w 2016 roku po wielomiesięcznej walce z rakiem gardła, a artystka wychowuje samotnie chłopców.

Tak wygląda dziś syn Celine Dion! ALE PRZYSTOJNIAK

Dziś bliźniaki mają 12 lat, a starszy syn Rene Charles kilka dni temu obchodził swoje 21. urodziny. Z tej okazji piosenkarka wrzuciła na Instagram zdjęcie zaraz po narodzinach syna, gdzie trzyma niemowlę w ramionach. Złożyła też młodemu mężczyźnie urodzinowe życzenia:

Minęło już 21 lat marzeń. Daliśmy Ci życie… Bardzo dziękujemy za wspaniały dar zostania Twoimi rodzicami. Od tego dnia rozwijam się, obserwując jak rośniesz. Twoja inteligencja, Twoja hojność, Twoja odwaga i Twoja wielka wrażliwość nie przestają mnie poruszać. Odkrywaj i przede wszystkim słuchaj swojego serca, wiedząc, że zawsze niesie Cię nasza miłość, aby teraz spełniły się Twoje marzenia.
Wszystkiego najlepszego René-Charles!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)


Obecnie 21-latek podąża śladami matki i rozpoczął karierę muzyczną - 11 stycznia wydał swoją debiutancką EP-kę pod nazwą RC Angelil. Na płycie znalazło się 5 raperskich utworów, które daleko odbiegają od popowych ballad jego matki. Celine Dion jednak mocno wspiera działalność swojego syna.

A jak wygląda Rene Charles? Zobaczcie sami! Niezły z niego przystojniak.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Céline Dion Brasil🇧🇷 (@celinedionbrazil_)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie