Aleksandra Domańska straciła 3/4 włosów po porodzie!

"Czy istnieją jakieś SPRAWDZONE sposoby żeby nie wyłysieć?!" - zapytała fanów.
Aleksandra Domańska straciła 3/4 włosów po porodzie!
fot. Instagram: domanska_naprawde
26.01.2022

Aleksandra Domańska jest polską aktorką, która rozpoznawalność zyskała dzięki głównej roli w komedii romantycznej "Podatek od miłości", a później zyskała sympatię fanów po swoim występie w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie urzekła widownię swoim poczuciem humoru, dystansem i naturalnością. Również jej Instagram cieszy się ogromną popularnością ze względu na prezentowany tam dystans i ilość humorystycznych postów.

Aleksandra Domańska straciła 3/4 włosów po porodzie!

Niestety aktorka doświadczyła również mrocznej części social mediów - latem 2020 roku zdecydowała się opuścić Instagram, gdy przez krążące o niej plotki straciła główną rolę w serialu.

Ostatecznie powróciła pod nazwą @domanska_naprawde, gdzie jak sama nazwa wskazuje, prezentuje swoje życie bez przekłamywania i udziela się w kontrowersyjnych tematach, często wrzucając posty o życiu po ciąży.

Teraz postanowiła podzielić się z fanami wyznaniem i poprosiła ich o poradę. Jak się okazuje aktorka straciła mnóstwo włosów! W najnowszej relacji na Instagramie napisała:

Btw straciłam 3/4 włosów. ALBO to takie złudzenie bo w ciąży miałam OPÓR WŁOSY JAK Z REKLAMY! Złudzenie czy straciłam? Czy istnieją jakieś sposoby SPRAWDZONE żeby nie wyłysieć?!

fot. Instagram: domanska_naprawdefot. Instagram: domanska_naprawde

Nie jest tajemnicą, że kobietom po porodzie wypadają włosy, które w okresie ciąży mogły rosnąć jak szalone. Jest to normalne zjawisko wywołane burzą hormonów, jednak jak można się domyślić dla każdej kobiety to dodatkowy stres.

Jakich porad udzieliłybyście Aleksandrze Domańskiej?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Katarzyna Domańska (@domanska_naprawde)

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie