Dzieci Anny Kalczyńskiej debiutują na ściance!

"Dzieciaki garną się do mediów" - wyznała dziennikarka.
Dzieci Anny Kalczyńskiej debiutują na ściance!
fot. AKPA
25.01.2022

Anna Kalczyńska jest dziennikarką i prowadzącą w "Dzień Dobry TVN". Prywatnie związana z Maciejem Maciejowskim, z którym doczekała się trójki dzieci: Krystyny, Hanny i Jana.

Dzieci Anny Kalczyńskiej debiutują na ściance!

W grudniu wyznała, że dwójka jej dzieci trafiła do szpitala, gdzie musiały samotnie spędzić mikołajki. Dziennikarka nie chciała jednak zdradzić powodu ich pobytu - zapewniła jedynie, że nie chodzi o COVID-19, choć przez wzgląd na pandemię nie mogła widzieć się z dziećmi.

Na szczęście jak się okazuje wszystko już jest w porządku, a cała rodzina znów jest razem. Na dowód cała trójka pojawiła się razem z mamą na ściance w ramach specjalnego pokazu filmu "Skarb Mikołajka".

W rozmowie z Plejadą dziennikarka wyznała, że dotychczas starała się chronić prywatność swoich dzieci i trzymać je z daleka od błysków fleszy, jednak jej pociechy same garną się przed obiektyw i wykazują ogromne zainteresowanie mediami:

Dzieciaki garną się do mediów. Portale społecznościowe zaczynają je wciągać. Zastanawiam się, gdzie postawić tę granicę. (...) Myślę, że to jest nieuniknione, tak po prostu będzie. W dodatku mają rodziców, którzy pracują w telewizji, więc rozumieją, że sława to jest coś ciekawego

Debiut na ściance z mamą mają już więc za sobą! I na dodatek żadne z nich nie wyglądało na szczególnie speszone widokiem fotoreporterów. Całej czwórce dopisywał dobry humor. Jesteście ciekawi jak wyglądali? Oto kilka fotek:

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPAfot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie