Magdalena Stępień walczy o życie synka!

U 6-miesięcznego Oliwiera wykryto nowotwór...
Magdalena Stępień walczy o życie synka!
fot. Instagram: magdalena___stepien
21.01.2022

Magdalena Stępień jest byłą uczestniczką "Top Model" a także byłą partnerką polskiego piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, z którym ma synka Oliwiera. Niestety jej związek rozpadł się przez jego romans z kochanką, gdy modelka była w zaawansowanej ciąży. W dzień przyjścia na świat dziecka Magda leżała całkiem sama na sali porodowej i jak wtedy przyznała, był to najcięższy moment w jej życiu.

Obecnie samotnie wychowuje synka, lecz jak się okazuje to niestety nie koniec złej passy w jej życiu, ponieważ spotkało ją ogromne nieszczęście - usłyszała to, czego każda matka boi się najbardziej - przerażającą diagnozę swojego dziecka.

Magdalena Stępień walczy o życie synka!

Jakiś czas temu celebrytka postanowiła tymczasowo odciąć się od social mediów i zupełnie zniknęła na trzy tygodnie. Teraz wróciła, niestety razem z tragiczną wiadomością - wyznała, że nie dane był jej zaznać spokoju, ponieważ teraz musi się zmierzyć z walką o swoje dziecko:

Kochani…
Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka. Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.

Chociaż niewątpliwie będzie to ciężka walka, Magdalena Stępień się nie poddaje i wierzy, że wszystko skończy się dobrze. Poprosiła swoich fanów o wsparcie i modlitwę w intencji zdrowia swojego synka:

Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne, o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud.

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia zarówno od fanów jak i innych celebrytów. Jednocześnie modelka podjęła decyzję, by całkowicie usunąć (lub schować) zawartość swojego Instagrama pozostawiając tylko post o walce z chorobą synka.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @magdalena___stepien

Wysyłamy nasze wsparcie!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie