Ola Żebrowska pokazała typowy poranek rodziców małego dziecka

Też budzicie się z dzieckiem na głowie?
Ola Żebrowska pokazała typowy poranek rodziców małego dziecka
fot. Instagram: olazebrowska
19.01.2022

Aleksandra Żebrowska jest szczęśliwą żoną aktora Michała Żebrowskiego, z którym wychowują razem trójkę dzieci: 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i rocznego Feliksa. Chociaż Aleksandra nie jest może tak znana jak jej sławny mąż, to jednak udało jej się podbić serca wielu tysięcy fanów. Jak? Szczerością! Na swoim Instagramie gwiazda notorycznie łamie tematy tabu i prezentuje prawdziwe życie matki trojga dzieci bez filtrów. Jej obserwatorzy uwielbiają ją za otwartość i ogromny dystans do siebie - Ola niejednokrotnie pokazała się na zdjęciu bez makijażu, ułożonej fryzury, z bałaganem w tle, a nawet...w poplamionej od laktacji koszulce.

Ola Żebrowska pokazała typowy poranek rodziców małego dziecka

Teraz w najnowszym poście Ola Żebrowska pokazała jak wygląda typowy poranek rodziców małego dziecka - na fotografii mały Feliks dosłownie wszedł śpiącemu ojcu na głowę! Jak można się domyślić, jest to obrazek znany wielu rodzicom, dlatego rozbawieni fani bez trudu mogli się z nim utożsamiać.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 

W komentarzach internauci zaczęli chętnie opisywać swoje doświadczenia, a post Żebrowskiej wywołał ogromne salwy śmiechu.

Co to za noc była? Ja jestem przestymulowana jak bym miała za chwilę wybuchnąć. Łaziło to po mnie całą noc, dwa razy dostałam z bańki i jeszcze mi włosy powyrywalo i pokręciło.

He,He...tutaj nie widać dokładnie,ale moja córcia też tak właziła,łapała za rzęsy!!!i otwierała oczy na siłę wołając-pobudka,pobudka!!!przecież jesteś już "odpocznięta"

Taaaak - mój synek otwierał moje oko i mówił „ mama wstawamy!!!!!!”

Jeszcze przesikanego pampra brakuje

 

No jakież to znajome. I nagle okazuję się, że łóżko 2m x 2,2m jest za małe na dziecko

Też tak mieliście?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie