Polska dziennikarka sportowa w ciąży!

Znamy imię i płeć dziecka.
Polska dziennikarka sportowa w ciąży!
fot. Instagram: marcelinska
17.01.2022

Marcelina Rutkowska-Konikiewicz jest jedną z najbardziej znanych kobiet w środowisku żużlowym - przez wiele lat była podprowadzającą na meczach żużlowych, z kolei jej mąż jest wiceprezesem One Sport. Obecnie Marcelina pracuje jako dziennikarka i reporterka dla Eurosport i Eleven Sports.

Polska dziennikarka sportowa w ciąży!

W styczniu 2020 roku było głośno o zaręczynach pary, które odbyły się w Nowym Jorku w trakcie trwania meczu NBA, a w czerwcu 2021 para stanęła na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje teraz małżeństwo spodziewa się dziecka, o czym poinformowali w mediach społecznościowych!

We wpisie, który wrzucili na swoje Instagramy obydwoje pozują do zdjęcia trzymając w rękach niemowlęce body. Jan Konikiewicz nawiązał do swoich 35 urodzin i jednocześnie ogłosił płeć oraz imię swojego dziecka - para spodziewa się synka, któremu dadzą na imię Milan:

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia! 35 to tylko liczba – najlepsze dopiero przed nami. Teraz już oficjalnie: Milan Konikiewicz już wkrótce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Janek Konikiewicz (@janekkonikiewicz)

Gratulacje!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Hania (Ocena: 5) 18.01.2022 10:28
Brawo! Oczekiwanie na dziecko to piękne chwile, my z mężem to zaraz jak się dowiedzieliśmy że bedzie dziewczynka to wybieliliśmy wyprawkę z sensillo, ubranka, nawet pokój wspólnie malowaliśmy i wybieraliśmy mebelki. Miło wspominam ten czas
odpowiedz
Polecane dla Ciebie