Szymon Hołownia powitał na świecie drugie dziecko!

Wiemy jakiej jest płci i jakie wybrali imię!
Szymon Hołownia powitał na świecie drugie dziecko!
fot. Instagram: szymon.holownia
13.01.2022

Szymon Hołownia karierę rozpoczynał jako współprowadzący rozrywkowy program "Mam talent!", a obecnie działa nie tylko jako dziennikarz, pisarz i publicysta, ale również próbuje swoich sił na arenie politycznej - Szymon Hołownia kandydował na urząd prezydenta RP w pierwszych oraz drugich wyborach w 2020 roku, powołał również partię Polska 2050.

Prywatnie jest związany z żoną Ulą Brzezińską-Hołownią, z którą ma 3-letnią córkę Marysię. W ramach świątecznych życzeń bożonarodzeniowych para wystąpiła w krótkim filmiku, w trakcie którego Szymon Hołownia złożył życzenia swoim fanom, a także wykorzystał nagranie, by poinformować, że wraz z żoną spodziewają się kolejnego dziecka!

Szymon Hołownia powitał na świecie drugie dziecko!

Jak się okazuje 13 stycznia 2022 na świat przyszedł nowy potomek pary, a informację przekazał w radosnym wpisie w mediach społecznościowych sam szczęśliwy tata. Okazuje się, że Marysia ma siostrzyczkę, której nadali imiona Elżbieta Wanda:

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. :)

Gratulacje!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie