Małgorzata Rozenek będzie musiała rozstać się z synem?

Najstarszy syn Małgosi postanowił wyprowadzić się za granicę!
Małgorzata Rozenek będzie musiała rozstać się z synem?
fot. Instagram: m_rozenek
12.01.2022

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą trzech zdrowych synków - Stanisława i Tadeusza, których ma z ex-mężem Jackiem Rozenkiem, oraz wspólne dziecko z obecnym mężem, Radosławem Majdanem - Henryka urodzonego w czerwcu 2020 roku. Jej życie zdaje się być bardzo szczęśliwe i pełne rodzinnego ciepła, którym Małgorzata bardzo chętnie dzieli się z fanami na swoim Instagramie.

Gwiazda wielokrotnie mówiła o swoich dzieciach: moje szczęście, duma, miłość. Jak się jednak okazuje plany jej najstarszej pociechy spędzają jej sen z oczu i być może wkrótce będzie musiała przygotować się na bolesną rozłąkę...

Małgorzata Rozenek będzie musiała rozstać się z synem?

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek - Staś zadeklarował przed świętami, że chce studiować za granicą. Tę poufną informację zdradziła "Rewii" znajoma prezenterki:

Zdecydował, że będzie studiował w Paryżu. Mimo że do jego matury jeszcze trochę czasu, on już wie, gdzie chce się kształcić. Wybrał prestiżową uczelnię, na której można studiować projektowanie ubioru, a teraz przygotowuje teczkę ze swoimi projektami.

Co prawda decyzja syna nie jest szczególnym zaskoczeniem dla Małgosi, ponieważ jej latorośl już od wielu lat przejawia talent artystyczny w dziedzinie mody i mocno się nią interesuje. Można się też było spodziewać, że podążając tropem autorytetów z branży modowej to właśnie Paryż będzie celem nastolatka, który oferuje wiele możliwości rozwoju dla projektantów mody. Choć podróże po świecie nie są niczym nowym dla całej rodziny Rozenek, to sama celebrytka wielokrotnie wspominała w wywiadach, że lubi mieć dzieci przy sobie.

Jak zdradziło źródło "Rewii" Małgorzata najbardziej boi się, że jej syn będzie pozostawiony sam sobie w zupełnie obcym kraju:

Małgosia martwi się, bo teraz Staś będzie musiał radzić sobie we Francji sam. Na razie sobie tego nie wyobraża W przeciwieństwie do rówieśników [synowie Małgosi] nie czują potrzeby wyjazdów na obozy młodzieżowe. Dobrze bawią się z mamą, Radkiem i najmłodszym braciszkiem.

Czy mamie będzie łatwo rozstać się z synem i wypuścić go z gniazda? A może całą rodzinę czeka przeprowadzka do Francji, by być bliżej syna?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie