Majka Jeżowska została BABCIĄ!

Artystka pochwaliła się, że jej jedyny syn właśnie został ojcem
Majka Jeżowska została BABCIĄ!
fot. AKPA/ Instagram: majka_jezowska_
11.01.2022

Majka Jeżowska zasłynęła przede wszystkim w latach 80. swoimi piosenkami dla dzieci takimi jak "A ja wole moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są".

Jak wyznała kiedyś w jednym z wywiadów, pomysł na piosenki dla najmłodszych pojawił się, gdy chciała nagrać piosenkę dla swojego syna i zorientowała się, że polska oferta muzyczna skierowana do dzieci jest "bardzo uboga i niskiej jakości".

Majka Jeżowska została BABCIĄ!

Jej dorosły już syn Wojciech ma 40 lat i pracuje jako reżyser oraz montażysta krótkich filmów produktowych. Jego kariera w dużej mierze skupia się na pracy dla zagranicznych marek, a za swoje projekty był wielokrotnie nagradzany. Prywatnie syn piosenkarki jest związany ze stylistką swojej matki Sophie.

W listopadzie 2021 Majka Jeżowska zdradziła, że przygotowuje się do nowej roli, ponieważ jej syn i synowa spodziewają się pierwszego dziecka. Jak się okazuje wczoraj rano na świat przyszła piękna córeczka pary, której nadali imię Róża.

Oczywiście nie obyło się bez ogromnej radości i świętowania ze strony dumnej babci, która wrzuciła na Instagram post ze zdjęciem maleństwa i gratulacjami dla rodziców:

Początek tygodnia i początek nowego życia ! O 6:15 zostałam babcią !Już oficjalnie , skoro rodzice umieszczają posty to babcia też ! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem , ale wszystko się udało pod czujną opieką @szpital_swietejrodziny ! Gratuluję dzielnej mamie @sophie.kulajezowska i mojemu czułemu @komaneq synowi - kocham Was bardzo ❤️❤️❤️ i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Gratulacje!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie