Syn Sinéad O'Connor popełnił SAMOBÓJSTWO!

Piosenkarka za śmierć syna obwinia szpital psychiatryczny i zapowiada pozew.
Syn Sinéad O'Connor popełnił SAMOBÓJSTWO!
fot. Forum
10.01.2022

Piosenkarka Sinéad O'Connor kilka dni temu za pośrednictwem Twittera poinformowała o śmierci swojego 17-letniego syna. Dwa dni przed śmiercią o zaginięciu nastolatka pisała policja, prosząc o pomoc w poszukiwaniach. Niestety jak się okazało, chłopak odebrał sobie życie.

Mój piękny syn Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, światło mojego życia, zdecydował dzisiaj zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie bierze z niego przykładu. Moje dziecko. Tak bardzo cię kocham. Proszę, bądź w pokoju - napisała na Twitterze piosenkarka

Syn Sinéad O'Connor popełnił SAMOBÓJSTWO!

Jej rozpacz szybko zmieniła się we wściekłość i artystka postanowiła opisać okoliczności zdarzenia, winą za śmierć jej dziecka obarczając szpital psychiatryczny, do którego nastolatek miał trafić.

Sinead zarzuca personelowi m.in brak wsparcia i udzielenia pomocy chłopakowi, gdy ten zmagał się z myślami samobójczymi oraz zlekceważenia jasnych sygnałów. Nastolatek trafił do szpitala po dwóch próbach samobójczych. Znaleziono również jego notatki, w których nie tylko dokładnie zaplanował swoją śmierć, ale rozpisał również bardzo szczegółowo plan swojego pogrzebu. Niestety nawet tak jawny dowód nie został uznany za niepokojący sygnał i spotkał się z lekceważeniem personelu - artystka wyznała, że miała usłyszeć od personelu jakoby "planowanie pogrzebu nie różniło się od planowania ślubu", a notatki syna nie zostały wzięte na poważnie i zwolniono go do domu.

Szpital miał również nie wykazać się w kwestii kontroli oglądanych przez niego treści:

Zgadnij, gdzie mój syn nauczył się robić pętlę, na której się powiesił? Kiedy próbował jej tydzień temu, powiedział mi, że uczył się, jak ją zrobić na komputerze W szpitalu psychiatrycznym dla dzieci, gdzie był leczony. - żaliła się na Twitterze Sinead.

Artystka zapowiedziała dalsze działania w związku z postawą szpitala i planuje wystosować pozew sądowy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie