Znamy imię dziecka Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego!

Piękne i nietypowe.
Znamy imię dziecka Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego!
fot. Instagram: asiaopozda/antek.krolikowski
03.01.2022

Joanna Opozda i Antek Królikowski są uznawani za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nie tak dawno temu mogliśmy podziwiać Joasię na ślubnym kobiercu w pięknej sukni, a teraz para potwierdziła plotki o spodziewaniu się pierwszego dziecka!

Chociaż para poprosiła o uszanowanie ich prywatności w tym intymnym okresie, Joanna coraz częściej przełamuje się w kwestii otwierania się na pytania fanów lub prezentowanie rosnącego brzuszka.

Znamy imię dziecka Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego!

Jakiś czas temu para ponownie powróciła na salony i pojawiła się na ściance w ramach gali Marki i Osobowości Roku w hotelu Hilton. Teraz zarówno na profilu Asi jak i Antka pojawiły się piękne zdjęcia aktorki w ciążowej sesji. Post okazał się również świetnym pretekstem, by nareszcie podzielić się z fanami informacją o płci i imieniu dla nowego członka rodziny - synek pary będzie się nazywać Vincent Królikowski:

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpilowością czekam na 2022 który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta. Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. - napisała na swoim Instagramie Joanna

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarza szczęśliwego męża, a wkrótce również taty:

VINCENT KRÓLIKOWSKI! Dziękuje Ci za ten rok najdroższa jesteś najdzielniejsza na świecie ,kocham Was

Pod fotkami na obydwu profilach posypały się komplementy, zarówno dla zniewalająco pięknej Asi jak i wyboru imienia dla synka.

Co sądzicie?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie