Szymon Hołownia będzie mieć kolejne dziecko!

"To czas oczekiwania, dla nas w tym roku bardziej, niż kiedykolwiek"
Szymon Hołownia będzie mieć kolejne dziecko!
fot. Facebook/szymonholowniaoficjalny
23.12.2021

Szymon Hołownia karierę rozpoczynał jako współprowadzący rozrywkowy program "Mam talent!", a obecnie działa nie tylko jako dziennikarz, pisarz i publicysta, ale również próbuje swoich sił na arenie politycznej - Szymon Hołownia kandydował na urząd prezydenta RP w pierwszych oraz drugich wyborach w 2020 roku, powołał również partię Polska 2050.

Szymon Hołownia będzie mieć kolejne dziecko!

Szymon Hołownia wraz z żoną Ulą postanowił złożyć fanom świąteczne życzenia i chociaż filmik trwa tylko 40 sekund, to udało się w nim zawrzeć niespodziankę!
Filmik zaczyna się od standardowych życzeń: "spokojnych świąt" i nawiązania do wzrostu cen i kosztów życia w Polsce, które skutecznie psują niektórym świąteczną i "spokojną" atmosferę:

W tym szczególnym okresie chcielibyśmy Wam życzyć przede wszystkim spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to czas łatwy, ze względu na covid i drożyznę, nie we wszystkich naszych domach w te święta będzie pełno radości. Tym bardziej chcielibyśmy Wam przekazać jak najwięcej wsparcia i otuchy. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę.

Dziennikarz przeszedł jednak płynnie do wyjawienia swojej małej tajemnicy:

To czas oczekiwania, dla nas w tym roku bardziej, niż kiedykolwiek - stwierdził, gdy kamera pokazała...ciążowy brzuch jego żony! - Głęboko wierzymy, że i wy, i my, wszystkiego dobrego doczekamy.

W ten sposób Szymon Hołownia ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się kolejnego dziecka. Para wychowuje już 3-letnią Marysię, która teraz będzie miała rodzeństwo. Życzenia zakończyli słowami:

Życzymy Wam wszystkim zeby ten rok nadchodzący był rokiem wyjątkowym i szczęśliwym. Wszystkiego dobrego. Mocno Was ściskamy

Wśród komentarzy pojawiło się wiele gratulacji i życzeń.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie