Zofia Zborowska pokazuje ciało po ciąży!

Aktorka walczy o powrót do dawnej formy i sylwetki.
Zofia Zborowska pokazuje ciało po ciąży!
fot. Instagram: zborowskazofia
22.12.2021

Chociaż ciążą jest pięknym momentem w życiu kobiety, a przywitanie na świecie nowego członka rodziny i wzięcie go w ramiona wynagradza wszelkie trudy i cierpienia, to jednak noszenie w sobie nowego życia przez 9 miesięcy nie pozostaje obojętne dla naszego organizmu i ciała.

Niestety bardzo często szczęśliwe mamy dostają "w gratisie" dodatkowe kilogramy, rozstępy lub brzuch, który nie wygląda jak dawniej. I chociaż temat jest coraz częściej i szerzej poruszany wśród kobiet, również celebrytek, to nadal pozostaje bolączką i często spędzającym sen z powiek problemem, którego trzeba się pozbyć i jak najszybciej wrócić do formy.

Część kobiet postanawia zaakceptować swoje ciało po zmianach, a inne od razu biorą się za ostre ćwiczenia lub zabiegi, by przywrócić sobie dawny wygląd.

Zofia Zborowska pokazuje ciało po ciąży!

Zosia Zborowska jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą i od tamtej pory chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z macierzyństwa.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Żonka Wronka 👹 (@zborowskazofia)

 

34-latka wielokrotnie opowiadała otwarcie o trudach związanych z ciążą, połogiem i macierzyństwem, wzięła również udział w "akcji" zapoczątkowanej przez Olę Żebrowską mającą na celu przełamanie tabu brzucha po ciąży i akceptacji swojego ciała.

 

fot. Instagram: olazebrowska

fot. Instagram: olazebrowska

Ostatnio Zosia postanowiła pokazać fanom jak wraca do formy sprzed urodzenia dziecka - aktorka przyznała, że w ciąży przytyła ponad 20 kilogramów i chociaż spadek wagi następuje powoli, gwiazda jest coraz bliżej powrotu do formy.

Efekt tych przemian pokazała na nagraniu sprzed lustra. Co sądzicie?

fot. Instagram: zborowskazofia

fot. Instagram: zborowskazofia

fot. Instagram: zborowskazofia

fot. Instagram: zborowskazofia

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Wiola (Ocena: 5) 23.12.2021 10:47
Wiadomo, że ciało po ciąży się zmienia, zdecydowanie nie jest to powód do wstydu. Sama niedługo zostanę mamą trzeciego dziecka i jestem z tego powodu szczęśliwa. Mam już kupione parę rzeczy z sensillo, ubranek nowych dużo nie potrzebuje czy wózka bo mam po starszych pociechach. A co do figury to wiadomo zostanie mi kilka kg więcej, ale to nic takiego.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie