Anna Dereszowska pokazała brzuch po ciąży, fani zmartwieni!

"Proszę nie robić takich ćwiczeń tak szybko po ciąży..."
Anna Dereszowska pokazała brzuch po ciąży, fani zmartwieni!
fot. Instagram: dereszowska
20.12.2021

Anna Dereszowska od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Danielem Duniakiem, z którym ma 6-letniego syna Maksymiliana. Aktorka ma również 13-letnią córkę Lenę z małżeństwa z Piotrem Grabowskim.

W listopadzie para powitała kolejne dziecko, któremu nadali imię Aleksander.
Chociaż aktorka nie jest skora do pokazywania swojego życia prywatnego w social mediach, raz na jakiś czas decyduje się na podzielenie z fanami swoją codziennością.

Anna Dereszowska pokazała brzuch po ciąży, fani zmartwieni!

W nowym poście postanowiła nieco się otworzyć przed swoimi obserwatorami i pokazała swoją walkę o smukłą sylwetkę i płaski brzuch po ciąży.

Chociaż aktorka zdecydowanie nie może narzekać na stan swojego ciała po trzech ciążach, Anna mimo wszystko chce sobie zapewnić wymarzoną sylwetkę na lato.

Pokazała więc zdjęcie, na którym ćwiczy deskę, a uwagę fanów od zdjęcia odciągnęła żartobliwym pytaniem o program rozrywkowy, w którym powinna wziąć udział:

Kochani, krótkie pytanko: „Hotel Paradise” czy „Rolnik szuka żony”? Tylko poważne opinie.

Chociaż wiele osób bardzo chętnie odpowiedziało na zadane przez aktorkę pytanie, część fanów postanowiła jednak skupić się na samym zdjęciu i zmartwiła się, że Anna zbyt wcześnie po porodzie "katuje się" wysiłkiem fizycznym:

Proszę nie robić takich ćwiczeń tak szybko po ciąży! Sama wzięłam udział w biegu ulicznym 1,5 mies. po urodzeniu dziecka i teraz już wiem, że to było mega niezdrowe dla mięśni dna miednicy 

Deska tak szybko po porodzie nie jest dobrym pomysłem, nie jest to hejt

Z kolei zastrzeżeń do ostrych ćwiczeń tak wcześnie po porodzie zdaje się nie mieć Anna Lewandowska - popularna trenerka skomentowała zdjęcie koleżanki emotkami z serduszkiem, więc Anna Dereszowska chyba dostała zielone światło na dalszą walkę o "bikini body"...?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Dereszowska (@dereszowska)

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Maria Chlebska (Ocena: 1) 22.12.2021 10:06
już wiem jak się zachować w ciąży i mam 21 lat
odpowiedz
Polecane dla Ciebie