Ogromny HEJT na Agnieszkę Hyży, bo zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19!

Prezenterka odpowiedziała hejterom! "Rozmowa na argumenty- to zawsze przyjmę z pokorą. CAŁA RESZTA TO SZLAM"
Ogromny HEJT na Agnieszkę Hyży, bo zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19!
fot. AKPA
17.12.2021

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży jakiś czas temu podzielili się radosną nowiną - para doczekała się synka o imieniu Leon. Jednocześnie Agnieszka ma już 8-letnią córkę Martę z poprzedniego związku. Jak się okazuje dziennikarka postanowiła jak najszybciej skorzystać z okazji aby zaszczepić córkę przeciwko COVID-19.

Ogromny HEJT na Agnieszkę Hyży, bo zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19!

Agnieszka Hyży wrzuciła na Instagram relację z przebiegu szczepienia. Program szczepień dla maluchów ruszył 16 grudnia i obejmuje grupę wiekową 5-11 lat.
Już na wstępie prezenterka i dziennikarka wyznała, że zaszczepienie córki było dla niej priorytetem:

Jako jedni z pierwszych, w towarzystwie sporej gromady rodziców z dziećmi, zrobiliśmy to dla siebie, zdrowia i poczucia odpowiedzialności społecznej. Chcemy chodzić do szkoły, korzystać z rozrywek, spotykać się z bliskimi i czuć się bezpiecznie

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

Dodała również, że zakażenie koronawirusem nie zawsze przechodzi u dzieci bezobjawowo i jest dla nich niebezpieczne:

Zakażone dzieci nie zawsze przechodzą zakażenie w sposób łagodny i bezobjawowy

Gwiazda zapewniła też, że szczepienia przebiegają w miłej atmosferze, a dzieci rejestruje "pan w przebraniu pandy" i nie ma powodów do strachu.

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

Niestety, na hejt ze strony antyszczepionkowców nie trzeba było długo czekać i w następnych relacjach Agnieszka wspomniała, że została zaatakowana w wiadomościach prywatnych przez przeciwników szczepień.

Jak się okazuje pojawiły się nawet zarzuty o braku miłości i skazywaniu dziecka na śmierć, jednak Agnieszka postanowiła ich nie publikować. Zamiast tego pokazała screen od jednej z internautek i odpowiedziała na zarzuty:

Wbrew temu, co poniektórzy mi zarzucają, słucham mądrych lekarzy, kocham swoje dzieci i chcę dla nich jak najlepiej. Zdrowia dla nas wszystkich i mniej wrogości i agresji

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

fot. Instagram: agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży odpowiada HEJTEROM!

Fala hejtu, jaka wylała się na Agnieszkę musiała być naprawdę ogromna, ponieważ gwiazda stworzyła nawet osobny post, w którym postanowiła głębiej odnieść się do tematu i odpowiedzieć swoim "prześladowcom":

Słowo do HEJTERA!
Po wczorajszym insta story moja skrzynka przepełniona jest wiadomościami.
Jest wśród nich bardzo wiele miłych, rozsądnych i rzeczowych komentarzy. Dla przeciwwagi setki OHYDNYCH, które przestaję czytać po jednym zdaniu lub boję się zaczynać.
Dziś Ogólnopolski dzień ROZMÓW TWARZĄ W TWARZ .
Jaki paradoks. Ciekawa jestem czy Ty hejterze z pustego konta, z fikcyjnym zdjęciem lub i bez, który nazywasz mnie „głupią małpą” i „skończoną debilką”, miałbyś odwagę powiedzieć mi to prosto w oczy?

Dalej ubolewała nad tym, że temat szczepień wciąż jest kwestią, która wywołuje tak ogromne konflikty i nakłania ludzi do plucia na siebie jadem:

Temat szczepień po raz kolejny pokazał jak jesteśmy poróżnieni i po raz kolejny można odczuć jakim jadem rzucamy na siebie i do jakich słów się posuwamy.
Czy jakbyśmy stanęli twarzą twarz ,dalej utrzymywałabyś, że jestem „morderczynią swoich Dzieci”, że „należy mi się smierć” żebym zobaczyła czym są szczepienia, że moje Dziecko „zdechnie w bólach” i to będzie moja kara? Czy kazałbyś mi „wykopać sobie dół” i „naplułbyś mi w twarz z przyjemnością”?

Ile razy już pisałam o hejcie, wirtualnych krucjatach i innych zjawiskach, którym mówię stanowcze NIE!
Jak nie to jak wyglądam, jak prowadzę swoje życie prywatne i kim jest mój mąż, to tym razem temat szczepień uruchamia lawinę oskarżeń i patologicznych zwrotów. Wiele z nich ma znamiona przestępstw.

Na koniec dodała, że zawsze z pokorą przyjmuje konstruktywną krytykę, ale dla hejtu nie ma w jej życiu miejsca:

Dla jasności, krytyka, dialog, rozmowa na argumenty- to zawsze przyjmę z pokorą.
Cała reszta to szlam. Nie życzę by wrócił do tego, który w nim miesza. Zastanów się hejterze co robisz i co piszesz. Nikt w sieci nie jest do końca anonimowy ….
Wam drodzy ludzie życzę niezmiennie ZDROWIA!
Bądźmy ludzcy … mam poczucie, że za chwilę szczepionki na normalność będziemy potrzebować bardziej niż na ten cholerny covid!
Mimo wszystko … DOBREGO DNIA !

Zgadzacie się?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 3.78 / 5
Łonda (Ocena: 1) 20.12.2021 20:00
Kim jest ten człowiek?
odpowiedz
Nutella (Ocena: 2) 19.12.2021 14:26
Bardzo współczuję tym biednym dzieciom, których rodzice zgadzają się by były królikami doświadczalnymi :( Nawet twórca technologii mRNA wraz z innymi lekarzami i naukowcami napisał apeldo rodziców aby nie robili tego dzieciom! Ten człowiek to stworzył więc wie co mówi. Ludzie zacznijcie mysleć bo doprowadzicie do tragedii, już widać co się dzieje z zaszczepionymi. A Covid wystarczy zacząć leczyć i nie będzie żadnej epidemmi, dajcie tylko lekarzom możliwość by leczyli skutecznie!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2021 13:34
nie wierzę w ten hejt . celebryci sami to nakręcaja bo chodzi o zaintersowanie mediów nic więcej. Nie piszcie o celebrytach ale o książkach
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.12.2021 06:01
Ludzie nie rozumieją jednej rzeczy.Prawdziwa szczepianka to taka która podana raz jest na całe życie. Szczepienie co sezon jest bez sensu.Organizm traci naturalną obronę przed wirusami i uzależnia się od podawanego produktu. Efektem tego jest utrata naturalnej odporności, tak się zakończyło szczepienie we Włoszech ludzi w domach starców. Przyszedł nowy wariant grypy covid 19 i popadali wszyscy jak muchy.
odpowiedz
Ty (Ocena: 5) 17.12.2021 21:45
Jeśli Chciała to zaszczepiła i tyle
odpowiedz
Polecane dla Ciebie