Britney Spears jest w ciąży?!

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się sugestywne wideo...
Britney Spears jest w ciąży?!
fot. Instagram: britneyspears
15.12.2021

Britney Spears wyrokiem sądu została zwolniona spod nałożonej na nią w 2008 roku kurateli. Ostatnie już posiedzenie odbyło się 12 listopada 2021 roku, na którym sędzia Brenda Penny ogłosiła, że "z dniem dzisiejszym kuratela osoby i majątku Britney Jean Spears zostaje zakończona".

Oznacza to całkowitą wolność dla 39-letniej Britney i odzyskanie kontroli nie tylko nad swoim życiem, ale również nad majątkiem, szacowanym na 60 milionów dolarów.

Britney Spears jest w ciąży?!

Już od jakiegoś czasu Britney zdaje się komunikować chęć posiadania kolejnego dziecka. Dlaczego kolejnego? Niewiele osób pamięta, ale Britney ma już dwóch synów z byłym mężem Kevinem Federlinem: Seana Prestona (16 l.) oraz Jaydena Jamesa (15 l.).

Niestety po rozstaniu z mężem stoczyła w sądzie ciężką batalię o opiekę nad synami, którą przegrała. W ostatnich latach utraciła również możliwość spotykania się z chłopcami, ponieważ w wyniku awantury, jej ojciec Jaime Spears dostał zakaz zbliżania się do chłopców.

Dotychczas plany o powiększeniu rodziny z aktualnym narzeczonym piosenkarki, Samem Asghari były niemożliwe do spełnienia, ponieważ jak sama Britney wyznała w sądzie, w trakcie trwania kurateli ojca nad gwiazdą, Jaime Spears kontrolował również jej...prawa reprodukcyjne:

Powiedziano mi, że w trakcie trwania kurateli nie mogę wyjść za mąż ani mieć dziecka (...) Mam teraz wkładkę wewnątrz siebie, więc nie zajdę w ciążę. Chciałam wyjąć wkładkę, aby móc starać się o kolejne dziecko. Ale ten tak zwany "zespół" nie pozwolił mi iść do lekarza, żeby ją wyjął, bo nie chcą, żebym miała więcej dzieci.

Teraz, gdy Britney odzyskała wolność może spełniać wszystkie swoje marzenia, również te o dziecku. I kto wie, może właśnie je spełnia? Na Instagramie gwiazdy pojawiło się sugestywne wideo, w którym na tle pięknej, bożonarodzeniowej choinki, odwrócona do kamery Britney kołysze się w miejscu tak, jakby kołysała do snu dziecko. W ręku trzyma butelkę do karmienia!
Również opis do zdjęcia zdaje się nie pozostawiać wątpliwości:

Nowy dodatek do rodziny! zgadnij, czy to chłopiec czy dziewczynka! … jeszcze raz dziękuję kochanie @samasghari !!!!

Czy jednak faktycznie chodzi o dziecko? W komentarzach część fanów zgodnie zakłada, że Britney sprawiła sobie szczeniaczka lub małego kotka. Jak jednak jest naprawdę wie chyba tylko sama Britney... a my może dowiemy się wkrótce!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie