Angelina Jolie i Brad Pitt mają kłopot z synem!

13-letni Knox sprawia problemy wychowawcze. Brak mu męskiego wzorca?
Angelina Jolie i Brad Pitt mają kłopot z synem!
fot. Forum/Capital pictures
14.12.2021

Angelina Jolie i Brad Pitt swego czasu uchodzili za najgorętszą parę w Hollywood. Ich pikantny romans rozwinął się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i był na tyle silny, że dla seksownej Angeliny Brad porzucił ówczesną żonę, Jennifer Aniston.
Angelina i Brad bardzo szybko postanowili założyć rodzinę z gromadką dzieci - w tym celu adoptowali Maddoxa, Paxa i Zaharę, a także poczęli trójkę biologicznych pociech - Siloh oraz bliźnięta: Knoxa i Vivienne.

Niestety związek Jolie i Pitta rozpadł się krótko po zalegalizowaniu go, a byli małżonkowie zaczęli walczyć w sądzie o opiekę nad dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt mają kłopot z synem!

Rozwód rodziców niewątpliwie mocno wpłynął na dzieci gwiazd - dotychczas największe problemy wychowawcze przejawiała Siloh, która przechodziła okres buntu i nie mogła pogodzić się z rozstaniem rodziców. Nastolatka kilka lat temu rozpoczęła również terapię hormonalną w celu zmiany płci i nosiła krótkie fryzury oraz męskie ubrania chcąc upodobnić się do swoich braci. Dziewczynka miała również zmienić imię na John i gorąco nakłaniać rodziców, by do siebie wrócili.

Jakiś czas temu córka Jolie i Pitta ponownie zaskoczyła wszystkich, gdy przyłapana na zakupach z mamą wyglądała znów bardziej dziewczęco w dłuższych włosach i krótkich jeansowych szortach.

Gdy tylko sytuacja z Siloh została względnie opanowana, pojawiły się problemy z kolejnym biologicznym dzieckiem celebrytów, 13-letnim Knoxem:

Knox staje się coraz bardziej samotny i widać, że nie są to nastoletnie dąsy. Brad naprawdę martwi się, że jego syn gubi się w otoczeniu wszystkich kobiecych dramatów. Jego starsi bracia odkrywają dziewczyny, żyją w swoim świcie. Jest całkowicie w cieniu swoich sióstr, nawet jego bliźniaczka zawsze przyciąga uwagę. Brad martwi się, że jego syn cierpi bez męskiego wzorca. Najgorsze jednak jest to, że trudno do niego dotrzeć - donosi informator

Według plotek nastolatek miał również rzekomo odreagowywać stres w sieci oraz spędzać zbyt dużo czasu w świecie wirtualnym, w którym non stop gra w gry online.

Jak para poradzi sobie z kolejną kłopotliwą pociechą?

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie