Chrissy Teigen pozuje nago z dziećmi w wannie, fani zbulwersowani!

"W obecności syna? To niepoważne!"
Chrissy Teigen pozuje nago z dziećmi w wannie, fani zbulwersowani!
fot. Instagram: chrissyteigen
13.12.2021

Chrissy Teigen jest od ponad 10 lat żoną piosenkarza Johna Legenda. Para doczekała się dwójki dzieci: 5-letniej Luny i 3-letniego Milesa. W 2020 roku spodziewali się kolejnego potomka, niestety Chrissy poroniła.

Modelka przez wiele lat była jedną z ulubionych gwiazd w USA - prócz niemal idealnego związku z piosenkarzem, prowadziła z mamą biznes związany z gotowaniem, a także razem z Kris Jenner wypuściła kolekcję środków czystości, na punkcie których ludzie zwariowali.

Jej fani ubóstwiali ją za ciałopozytywne podejście do niedoskonałości oraz cięty język i szczerość.

Niewygodna przeszłość Chrissy Teigen

Niestety cała magia prysła, gdy w maju 2021 roku wyszły na jaw brudy z jej przeszłości - jak się okazało Teigen znęcała się psychicznie nad swoimi współpracownikami, którym nie szczędziła okrutnych komentarzy, wytykania błędów i wpędzania w kompleksy innych kobiet.

Jeden z amerykańskich projektantów mody, Michael Costello wyjawił nawet, że nabawił się przez nią myśli samobójczych!
Chociaż Chrissy Teigen wydała chwytające za serce oświadczenie, w którym przyznała się do winy i przeprosiła wszystkie poszkodowane osoby, już nigdy nie odzyskała do końca przychylności i bezinteresownej miłości swoich fanów.

Chrissy Teigen pozuje nago z dziećmi w wannie, fani zbulwersowani!

Teraz po raz kolejny gwiazda znalazła się w ogniu krytyki, gdy zamieściła na Instagramie kontrowersyjne zdjęcie, w którym kąpie się nago z dziećmi w wannie. Chociaż zdjęcie miało mieć zabawny wydźwięk, a podpis "Nie na zdjęciu: niekończące się kłótnie" miał nawiązać do nieperfekcyjnego świata poza Instagramem, nie wszystko poszło po myśli modelki i fani zbulwersowali się takim intymnym momentem z życia rodziny.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

 

Pojawiły się ostre komentarze, że to niestosowne, by kilkuletnie dzieci oglądały swoją mamę nago, w szczególności jej synek Miles. Kilka osób zwróciło nawet uwagę na niezbyt szczęśliwą minę chłopca na zdjęciu.

Niektóre aspekty swojego życia powinnaś może jednak zachować dla siebie

Czy te dzieci nie są przypadkiem za duże na takie kąpiele?"

Przesadzasz Chrissy. Dlaczego w ogóle wstawiasz takie zdjęcia? Bez przerwy żebrzesz o uwagę

Znalazły się jednak również obrończynie modelki, które szybko rzuciły się jej na ratunek zapewniając, że jest wspaniałą, odważną matką i kąpiele z dziećmi oraz nagość są całkowicie normalne i naturalne, a ludzie, którzy próbują nadać temu seksualny wydźwięk powinni się leczyć.
A wy po której jesteście stronie?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Pizda twojej Matki (Ocena: 5) 13.12.2021 21:59
CO ZA DURNA LASKA NAGO Z DZIECMI SIE KĄPAĆ CIEKAWE CO JESZCZE Z NIMI ROBIŁA
odpowiedz
Polecane dla Ciebie