Maffashion zatrudniła nianię, by się wyspać!

Polska modelka po raz kolejny zaskoczyła swoim podejściem do macierzyństwa.
Maffashion zatrudniła nianię, by się wyspać!
fot.AKPA
10.12.2021

Polska modelka Julia Kuczyńska, znana wszystkim jako Maffashion od niedawna spełnia się w nowej roli - razem ze swoim partnerem Sebastianem Fabjiańskim doczekali się rocznego już synka, który dostał na imię Bastian. Jak się jednak okazuje macierzyństwo nie tylko nie sprawiło, że Julia przebranżowiła się na instagramową mamę-influencerkę, ale na dodatek celebrytka nadal stawia swoje dobro i zdrowie psychiczne na równi z potrzebami synka.

Maffashion zatrudniła nianię, by się wyspać!

Jakiś czas temu w wywiadzie dla Pudelka Maff wyznała, że pojechała na kilkudniowe wakacje, by odetchnąć od roli mamy. Teraz po raz kolejny zaskoczyła wyznaniem - celebrytka zatrudniła nianię! W wywiadzie dla firmy Maylily wyjaśniła skąd taka decyzja:

Wyposażyłam się w nianię, która przychodzi dwa lub czasem trzy razy w tygodniu. Usługa premium. Bardzo się cieszę, że stać mnie na nią. Przychodzi po to, żebym po prostu mogła odespać albo nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować, więc ze skrajności w skrajność. Faktycznie ta niania jest, więc teraz przespałam 8 godzin. Tylko niania wychodzi przed godziną 7, więc zawsze muszę być już na posterunku o 6.30

Następnie modelka wyznała, że długo biła się z myślami czy w ogóle pokazywać na Instagramie swojego synka, ponieważ bardzo ceni sobie prywatność swojej rodziny:

Za każdym razem powtarzam, w każdym wywiadzie, że jeżeli ktoś by miał powiedzieć, jak wyglądają moi rodzice, mój brat, jego dzieci, jakaś tam dalsza rodzina, no to nikt nie wie. Jestem w tym środowisku może już 14 lat. Nikt nie wie, do dzisiaj. Są pewne sfery i pewne rzeczy, których nie chcę pokazywać (...) Bardzo długo się zastanawiałam, czy będę pokazywała dziecko. (…) Ale nie da się oddzielić tego, że jestem mamą, że mój synek jest, biega obok mnie, że 24h na dobę z nim spędzam, (…) że całe moje życie jest teraz skupione na dziecku. To by było nieszczere i nie da się taką grubą krechą oddzielić tego, że tu jest moje życie, ale tu jednak jestem mamą i jest życie z dzieckiem

Zgadzacie się z takim podejściem?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2021 07:19
Moja córka też nie dawała mi spać i często teściowa lub moja mama przychodziła mnie zastąpić. Mąż pracował więc jego już nie prosiłam, wystarczy że pomyślał o mnie i kupił mi roombę w prezenice bym chociaż miała z głowy odkurzanie.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie