Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem?!

Chociaż para przez 12 lat tworzyła bardzo udany związek, ich miłość dobiegła końca...
Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem?!
fot. AKPA
10.12.2021

Piotr Jasek i Julia Kamińska poznali się w 2009 roku na planie "BrzydUli" i chociaż nie od razu połączyła ich miłość, to niewątpliwie między obydwojgiem mocno zaiskrzyło. Nawet ogromna różnica wieku (Piotr jest starszy od Julii aż o 20 lat) zdawała się nie być przeszkodą, choć wywołała ogromną burzę w mediach.

Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem?!

Chociaż wbrew przeciwnościom i dzielących ich różnicom, związek pary wydawał się być idealny i przetrwał całe 12 lat, niestety, jak donosi tygodnik "Na żywo" obydwoje od jakiegoś czasu zmagali się z kryzysem i obecnie nie są razem:

Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę - przekazał znajomy pary

Jeszcze nie tak dawno temu Julia zapewniała, że w ich relacji wszystko jest w najlepszym porządku:

Jestem w szczęśliwym związku, ale zaręczyn i ślubu nie planujemy. Parę razy przeżyłam ślub w pracy, bo stawałam na ślubnym kobiercu jako postać, i to mi absolutnie wystarcza. Jest mi dobrze tak, jak jest.

Czy to tylko chwilowa burza, po której znów wyjdzie słońce, czy faktyczny koniec relacji? Na ten moment nie doczekaliśmy się jeszcze reakcji ze strony Julii, z kolei Piotr Jasek poinformował, że komentować sprawy nie będzie.

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie